Windows 7 Duvar Kağıdı Değiştirme Programı

Kullandığımız cihazların bizler açısından sıkıcı olmaması, keyfimize keyif katması gerekiyor. Özellikle günümüzde, bilgisayarlar...

Windows 7 Duvar Kağıdı Değiştirme Programı
Eklenme Tarihi: 3 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı:

Kullandığımız cihazların bizler açısından sıkıcı olmaması, keyfimize keyif katması gerekiyor. Özellikle günümüzde, bilgisayarlar üzerinden işimizi, önemli işlemlerimizi yaptığımız ve bilgisayar ekranları ile günümüzün çoğunu geçirdiğimiz için, bu ekranların bizler açısından psikolojik olarak önemi çok fazla. Bu noktada, bilgisayarımıza yaptığımız ufak dokunuşlar, gün içinde bizlerin kafasının dağılmasına ve rahatlamamıza neden olabiliyor. Eğlenceli ve rahatlatıcı duvar kağıtları seçmek ve bunları masaüstüne yerleştirmek, söz konusu işlemlerden yalnızca bir tanesi. Ancak, bazı işletim sistemi versiyonları, buna izin vermeyebiliyor. Windows 7 Starter, bu duruma bir örnek. Peki, böyle zamanlarda ne yapmamız gerekiyor?

237fd09a-e684-4804-a5a3-3d3cc189a6ee_0

Windows 7 Starter’ın getirdiği böylesine insafsızca uygulanan bir kısıtlama sayesinde, hemen bir karşı program ortaya çıkarıldı. Windows 7 duvar kağıdı değiştirici programı bu noktada kullanıcıları oldukça rahatlatıyor. Söz konusu program hem ücretsiz, hem de kullanımı kolay bir ara yüze sahip. Yani, tabletinde ya da bilgisayarında bu programı çalıştırmak ve masa üstündeki görüntüyü değiştirmek isteyen herkes, programı çok rahat bir biçimde kullanabilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra, programın indirilmesinden sonra, yalnızca .exe uzantılı dosya çalıştırılarak da program kullanılabilmektedir. Program bu sayede kurulum derdi de taşımamaktadır. Bilgisayara gereksiz yere yüklenilmeyen, aynı zamanda giriş çıkış ya da kayıt işlemleriyle de bilgisayarı yormayan bu program, ihtiyacı olan herkese tavsiye edilmektedir.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir