Pet Eye Fix Guide Full İndir

Bazen fotoğraf çekerken yada çekilirken bazı insanların göz renkleri parlak çıkabiliyor. Genelde ela ve çakır göz rengine sahip kişiler yada...

Pet Eye Fix Guide Full İndir
Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı:

Bazen fotoğraf çekerken yada çekilirken bazı insanların göz renkleri parlak çıkabiliyor. Genelde ela ve çakır göz rengine sahip kişiler yada gece fotoğraf çekimlerinde bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalabiliyoruz. İşte tamda bu nokta pet eye fix guide programı yardımınıza yetişiyor pet eye fix guide programı göz rengi değiştirme ve düzenleme programıdır.Bu program sayesinde parlayan gözlere doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Pet Eye Fix Guide indir

Pet eye fix guide 2.2.4 sürümde ayrıca sadece göz parlayan gözlerini düzeltmez ayrı zamanda göz renklerinizide istediğiniz gibi değiştirebilir ve gölgeleme, dolgunluk, gözlere parıltı gibi etkileyici efektler verebilirsiniz. Pet eye fix guide programı kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuş bir program olup herhangi bir ücret talep etmez. Program JPEG, JPG, TIF, PNG, TIFF, BMP, DIB, TIP, RLE resim dosya biçimlerini de desteklemektedir. Pet eye fix guide 2.2.4 indir bütün windows sürümlerinde de sorunsuz olarak çalışmaktadır.

 

Pet eye fix guide 2.2.4 Türkçe sürümüyle yapılan resim düzenlemelerine gelin birlikte bakalım resimlerde öncesi ve sonrası fotoğrafları yer almaktadır.

pet eye fix guide kızın gözleri pet eye fix guide kedi köpek Pet Eye Fix Guide kedine gözlerini düzeltmesi Pet Eye Fix Guide kedinin göz parlaması

 

Pet eye fix guide 2.2.4 Türkçe indirme işlemini başlatmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir