Ello Ücretsiz Davetiye Kodu

Ello facebook'a tepki olarak doğan bir sosyal medya ağıdır. Ello.co'da hiç bir reklam vb. içerik yer almaz zaten sitenin açılmasının en büyük...

Ello Ücretsiz Davetiye Kodu
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.071 views

Ello facebook’a tepki olarak doğan bir sosyal medya ağıdır. Ello.co’da hiç bir reklam vb. içerik yer almaz zaten sitenin açılmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi de reklamsız sosyal medya ağını sunmaktır. Ancak şuanda ücretsiz olarak kayıt olma imkanı yok ücretli de yok açıkcası 🙂 ello’ya üyelik sistemi şuan için davetiye sistemiyle çalışmaktadır. Yani Ello’ya üye olmak için birinin size davetiye kodu vermesi yada davet etmesi gerekmektedir. Peki nereden bulacaksınız bu davetiye kodunu ? Ello.co davetiye kodu edinmek için http://ellokeys.net/ internet sitesine giriş yapıyorsunuz daha sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir ekran gelecek karşınıza orada Request Key yazısına tıklıyorsunuz.

ello davetiye kodu

Bu adımdan sonra sizi Ello.co internet sitesine yönlendirecek ve davetiye kodu bölümü otomatik olarak doldurulmuş olacaktır. Yani sistem size otomatik olarak davetiye kodu üretecek bu aşamadan sonra isim soyisim e-mail gibi bilgilerinizi doldurarak Ello sosyal medya sitesine üye olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları