Tarz Aktivite Bileklikleri Acer ile Geliyor

Teknoloji devi firmalar arasında sağlam bir yere sahip olan Acer, üç adet olacak şekilde dizayn edip ortaya koyduğu yeni aktivite bilekliklerinin...

Tarz Aktivite Bileklikleri Acer ile Geliyor
Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 598 views

Teknoloji devi firmalar arasında sağlam bir yere sahip olan Acer, üç adet olacak şekilde dizayn edip ortaya koyduğu yeni aktivite bilekliklerinin duyurusunu yaptı. Bir sonraki hafta gerçekleştirilecek olan Computex Fuarı öncesinde bu duyuruyu yaparak dikkatleri üzerine çeken firma, yaşam tarzlarını simgeleyen 3 farklı yeni bilekliği ile göz doldurmayı da başardı. Liquid Leap Active, Fit ve Curve isimleri verilen bileklikler, kendi aralarında farklı tarzları yansıtarak ayrılıyorlar.

Liquid Leap Active bilekliği, değiştirilebilir kayış özelliği ve renkli çeşitleri ile, daha çok gençlerin aklında yer edecek gibi duruyor. Bu bileklik de, diğer bileklikler gibi telefona erişimi sağlıyor, bir takım mobil fonksiyonların rahatlıkla gerçekleştirilmelerine olanak veriyor ve diğer bir takım hizmetlerde bulunuyor. Medya içerik kontrolü de yine bileklikler sayesinde yapılabiliyor.

Liquid Leap Fit bilekliği de, diğer bir çeşit olarak karşımıza çıkıyor. Kalp hızı ve stres sensörleri bulunan bu üründe, altın, gümüş ve siyah metalik renkler de seçiminiz için sizleri bekliyor.

Acer bilekliklerinin en iddialı parçası ise, şüphesiz ki Leap Curve… Kavisli ve aynı zamanda da 1,40 inçlik ekranı ile dikkat çeken ürün, metal çerçevesi ile de beğeniliyor. Bileklikler arasında tasarım olarak en çok ilgi gören ürünün bu bileklik olması da, söz konusu bilekliği önemli kılıyor. Ürünlerle ilgili fiyatlar bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları