İxirlife

Her alanda ve her sektörde etkisini gün be gün gösteren otomasyon ve yönetim programları, en nihayetinde kuaförler için de kullanılabilir olmaya...

İxirlife
Eklenme Tarihi: 12 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.434 views

Her alanda ve her sektörde etkisini gün be gün gösteren otomasyon ve yönetim programları, en nihayetinde kuaförler için de kullanılabilir olmaya başladı. Bu noktada, başarılı bir kuaför programı olarak İxirlife örnek gösterilebilmektedir. İxirlife kuaför programı ile artık tüm müşterilerinizin randevularını rahatlıkla yönetebiliyorsunuz. Örneğin, ertesi gün için randevu alan müşterinizin bilgilerine, İxirlife aracılığı ile ulaşarak, müşterinize mesaj atabiliyorsunuz. Bu şekilde müşteri takip ve rezervasyon yönetimi konularında rakiplerinizden de bir adım önde yer alıyorsunuz.

ixirlife_web_hasta_takip_programi

Diğer yandan, söz konusu program bünyesinde, bir müşterinin daha önce ne zaman geldiği, kaç kere geldiği, gelince ne yaptırdığı, ne kadar para ödedi gibi tüm detaylar da, yine İxirlife kuaför programı bünyesinde kayıt ediliyor. Oldukça şeffaf olan bu program, kullanıcılarına ve kuaförlere büyük yenilikler sunarak farklılığını da hissettiriyor. Stok tutma ve stok bilgileri ile kullanıcısını da yönlendirebilme özelliğine sahip olan bu program, çok kısa süre içinde kuaförlük mesleğinin vazgeçilmez araçlarından birisi olmaya da aday.

Markalaşma, pek çok yönden farklılaşma, sadık müşteri kitlesi oluşturma, şeffaflık ve kurumsallık gibi noktalarda büyük başarılar yakalayan, kuaförlük icra eden kuruluşu çok daha profesyonel bir havaya sokan İxirlife, kesinlikle denenmesi gereken kuaför programlarından birisi olarak internet dünyasında yerini alıyor. Siz de programı hemen indirip kurarak işleyişi deneyebilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları