Ağınızı İşgal Eden Bilgisayarın İnternetini Kesin

Genelde komşulara verilen kablosuz ağ şifresi zaman zaman pişmanlıklara yol açar ama artık iş işten geçmiştir. İnternet'te tamda önemli bir...

Ağınızı İşgal Eden Bilgisayarın İnternetini Kesin
Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 3.947

Genelde komşulara verilen kablosuz ağ şifresi zaman zaman pişmanlıklara yol açar ama artık iş işten geçmiştir. İnternet’te tamda önemli bir işiniz olduğu sırada komşunuz internet’ten film izleyerek yada herhangi bir dosya indirerek bütün internet hızını sömürmekte ve siz internet’teki işleminizi yavaş ve uzun bir zaman dilinde yapıyordunuz artık bu ve benzeri konular NetCut Programı sayesinde tarihe karışıyor bu program sayesinde ağdaki bilgisayarın mac adreslerini öğrenip internet’te girişlerini engelleyebilirsiniz. Ücretsiz ve oldukça küçük program boyutuyla dikkat çeken netcut programı internet ağınızı işgal edenleri affetmez ve size güzel bir internet deneyimi sunmaktadır. Aşağıda netcut programının arayüz resmi verilmiş ayrıca nasıl kullanıldığı da aşağıdaki açıklamaları okuyarak öğrenebilirsiniz.

netcut

 

Netcut programıyla Karşı bilgisayarın İnterneti Nasıl kesilir ?

– Öncelikle hedef bilgisayarı mouse ile seçiniz. örnek olarak yukarıdaki resimde hp-bilgisayar adındaki bilgisayarı seçtik.

-Seçme işlemini yaptıktan sonra hemen üstte 2.sıradaki Cuf off butonuna tıkladığınız zaman internet bağlantısı kesilir.

 

Netcut’la kestiğimiz internet bağlantısını nasıl geri getireceğiz ?

– Bağlantıyı kestiğiniz zaman cuf off butonunun yerine Resume diye bir yazı gelecektir Resume butonuna tıklarsanız hedef bilgisayarın interneti tekrar gelir.

 

Netcut programını indirmek için Tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.