Day One

Day One, İOS için hazırlan bir günlük oluşturma programıdır. Son yayınlanan güncellemesi ile Day One, İOS 7 desteğine kavuşmuştur....

Day One
Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2017 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 545 views

Day One, İOS için hazırlan bir günlük oluşturma programıdır. Son yayınlanan güncellemesi ile Day One, İOS 7 desteğine kavuşmuştur. Kişilerin günlük olarak yaşadıklarını not altına alan Day One programı yaşanan ya da görülen olayları fotoğraf temeli altında kayıt altına almaktadır. ayrıca Day One uygulaması farklı sosyal ağlar ile bağlantılı şekilde ve bu soyal ağlar ile entegre vaziyette çalışmaktadır. Day One uygulaması ile GPS temelli işaretleme de yapılmaktadır  Apple için yeni olan M7 işlemci birimiyle günlük olarak adım saymaktadır. Ayrıca Day One bu sayede günlük olarak hava durumu raporu da almaktadır. aktivite verilerini otomatik olarak takip edebilen Day One uygulaması sayesinde yapılan girişler için çalınan müzik eklemesi de yapılmaktadır.

Performans yeniliği ile pek çok hatası giderilen Day One uygulaması artık daha fazla kullanıcı dostu bir hal almaktadır. ücretli bir şekilde satışa sunulan Day One uygulaması ile günlük yaşantınızın her anı her türlü ayrıntı ile kayıt altına alınmaktadır. Program fiyatı İTunes içinde 8,99 olarak göze çarpmaktadır. Day One programı için kullanımı en güzel taraflarından biri olarak yaşanan anın fotoğraf temelli olarak kaydedilmesidir. Temelde fotoğraf bulunan bu uygulama sayesinde geçmiş ya da anda yaşanan her olayı hafızanızda tutma zorunluluğu ortadan kalkarak hatıralarınız daha eğlenceli ve izlenebilir bir hale gelmektedir.

Ücretli şekilde sunulan Day One uygulaması istenen ücreti sonuna kadar hak eden bir programdır. Her anı istenen şekilde kaydeden Day One uygulaması içinde müziklerin yer alması ve bu konuda son derece ayrıntıya ulaşılması a uygulamanın kullanımını artırmaktadır. Son yapılan düzenlemeler ile hava durumundan farklı etkinliklere kadar ayrıntılara Day Oneile ulaşmak mümkün hale gelmektedir.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları