Evernote

Notlarınızı bir arada tutmanızı sağlayan Evernote programı, ayrıca tutulan notların tablet ya da bilgisayara aktarımını da sağlamaktadır....

Evernote
Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2017 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 453 views

Notlarınızı bir arada tutmanızı sağlayan Evernote programı, ayrıca tutulan notların tablet ya da bilgisayara aktarımını da sağlamaktadır. Evernote programı sayesinde notlardan istatistiklere kadar pek çok farklı dalda alınan ve toparlanan notlar derli toplu olarak karşımıza çıkmaktadır.  Dataları toplamak ve sınıflamak için Evernote programı oldukça basit ve kullanışlı bir yapı sunmaktadır. Kitap ya da dergi okurken bu kitap yada dergilerin üzerini çizmeye kıyamayanlar için Evernote programı bir kurtarıcı rol oynamaktadır. Sadece fotoğraf çekilerek Evernote programına yüklenen bu fotoğraf sayesinde eski alışkanlıklarınız tamamen değişecektir. Faturaları klose etmek için de Evernote programı pek çok kişi tarafından kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır.

Özellikle araştırma yapmak isteyenler için Evernote programı son derece kullanışlıdır. Araştırmanız gereken bir konu hakkında yeterli zamanınız olmadığında ya da kaynağa erişmiş olmanıza rağmen ortamdan dolayı müsait olmadığınızda Evernote programı size kaynakça şeklinde yardımcı olacaktır.  Toplantı notlarını tutmak ya da twitter içinde yer alan favorilerine daha sonra göz atmak için de Evernote programı sıklıkla kullanılmaktadır. Evernote programının en güzel taraflarından biri de gerektiğinde el yazısı kullanımı sağlanmasıdır. Kalem ile işaretleme yapılır gibi Evernote programı ile istenen işaretlemenin yapılması mümkün olmaktadır. gelişmiş bir not tutma uygulaması olarak da adlandırılan Evernote programı sayesinde notlarınız güvence altındadır.

Sürekli bir şekilde yenilenen ve daha kullanışlı bir hale gelen Evernote programı sayesinde kişisel hesaplar ile iş hesapları arasında geçiş de sağlanmaktadır. Hızlı şekilde not oluşturmak isteyenler ve zamanı kısıtlı olanlar da Evernote programı sayesinde istedikleri hıza kavuşmaktadır.  Kullanımı ve kurulumu oldukça kolay olan Evernote programı ile yapılan etkinlikler ya da not tutulması gereken ayrıntılar artık daha hızlı şekilde erişime açıktır.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları