Huawei EMUI 9.0.1 Güncellemesi Sonrası Şarj Sorunu!

Büyük bir heyecanla beklediğim huawei emui 9.0.1 güncellemesini aldığımı ve deneyimlerimi geçtiğimiz günlerde Huawei EMUI 9.0 Güncellemesi...

Huawei EMUI 9.0.1 Güncellemesi Sonrası Şarj Sorunu!
Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2019 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 523 views

Büyük bir heyecanla beklediğim huawei emui 9.0.1 güncellemesini aldığımı ve deneyimlerimi geçtiğimiz günlerde Huawei EMUI 9.0 Güncellemesi ile Deneyimim başlıklı makalemde belirtmiştim. Ancak Huawei EMUI 9.0.1 Güncellemesi Sonrası Şarjla alakalı bir takım sorunlar yaşadım.
huawei-sarj
Gece saat 4 suları Huawei mate 20 lite telefonumu şarja taktım, 6-7 saat sonra telefonuma baktığımda şarjın %23 olduğu fark ettim daha sonra priz kontrolü ve elektrik kontrolü yaparak şarjın çalışıp çalışmadığını ve elektriklerin kesilip kesilmediği konusunda emin olmak istedim. Belki elektrik kesilmiştir dedim. Ancak telefonumu elime aldığımda şarj olmadığını gördüm soketi çıkartarak tekrar taktım yine şarj olmadı sonra tekrar taktım ve şarj olmaya başladı aradan 15 dakika kadar geçti ve telefonun şarjı %100 oldu. Ve o my god! dedim.

Huawei EMUI 9.0.1 Güncellemesinden sonra şarj problemi yaşayanlarla hakkında yaptığım araştırmada yoğun bir şikayet görmedim ancak şarj çabuk bitmesi gibi bir takım şikayetler olduğu söylenmekte. Önümüzdeki günler de EMUI sürümüyle alakalı bir sorun yaşadığım da tekrar kaleme alacağım. Sizde Yeni güncellemeyle alakalı yaşadığınız sorunları yorum olarak bize gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları