Counter Strike 1.6 indir

Counter Strike 1.6 indir , Steam firması tarafından 1999 yılında yapılmış aksiyon ve savaş dolu reflekslerin çok önemli olduğu bir strateji oyunudur. Counter Strike 1.6 ‘da teroristler ve counter timi olmak üzere iki farklı savaşçı grubu bulunmaktadır. Oyunda önemli olan round süresi bitmeden rakip takımın oyuncularını öldürmek yada rehineli oyun haritalarında rehineleri zamanında kurtarmaktır. Counter strike 1.6 indir işlemini başlatmadan önce gelin birlikte oyuna göz atalım… Oyun içerisinde bir çok harita ve silah bulunmaktadır bunların en popüler olanları aşağıda listelenmiştir. Bazı popüler Counter Strike 1.6 haritaları ; de_dust2 haritası ; A ve B bölgelerinin olduğu, rehinelerin olmadı ancak c4 sisteminin olduğu bir haritadadır.Terorist’ler counterların A yada B bölgesine giderek zaman ayarlı c4’ü yerleştirip bombayı patlattıklarında roundu teroristler kazanmış olur aynı şekilde c4 yerleştirdiklernde eğer c4’ü patlamadan önce counter oyuncuları çözerse round’u counter’lar kazanmaktadır.Önemli ipucu eğer counter oyuncusuysanız muhakkak bomba kiti alınız bu sayede c4’ü daha kısa sürede imha edebilirsiniz. bomba kiti almak için kendi […]

Counter Strike 1.6 indir

Counter Strike 1.6 indir , Steam firması tarafından 1999 yılında yapılmış aksiyon ve savaş dolu reflekslerin çok önemli olduğu bir strateji oyunudur. Counter Strike 1.6 ‘da teroristler ve counter timi olmak üzere iki farklı savaşçı grubu bulunmaktadır. Oyunda önemli olan round süresi bitmeden rakip takımın oyuncularını öldürmek yada rehineli oyun haritalarında rehineleri zamanında kurtarmaktır. Counter strike 1.6 indir işlemini başlatmadan önce gelin birlikte oyuna göz atalım…

Oyun içerisinde bir çok harita ve silah bulunmaktadır bunların en popüler olanları aşağıda listelenmiştir.
Bazı popüler Counter Strike 1.6 haritaları ;
Counter Strike 1.6 indir de_dust2 Haritasıde_dust2 haritası ; A ve B bölgelerinin olduğu, rehinelerin olmadı ancak c4 sisteminin olduğu bir haritadadır.Terorist’ler counterların A yada B bölgesine giderek zaman ayarlı c4’ü yerleştirip bombayı patlattıklarında roundu teroristler kazanmış olur aynı şekilde c4 yerleştirdiklernde eğer c4’ü patlamadan önce counter oyuncuları çözerse round’u counter’lar kazanmaktadır.Önemli ipucu eğer counter oyuncusuysanız muhakkak bomba kiti alınız bu sayede c4’ü daha kısa sürede imha edebilirsiniz. bomba kiti almak için kendi bölgenizde “O  ve 7” tuş kombinasyonunu kullanmanız yeterli olacaktır.
Counter Strike 1.6 indir cs_assault Haritası
-cs_assault haritası ; bu haritada teroristlerin en şanslı olduğu harita diyebiliriz büyük bir karargahın içerisinde rehinelerle birlikte counterları pusuya düşürmek için sinsice bekledikleri bir haritadır. Karargaha ön kapı, arka kapı ve çatıdan giriş imkanı bulunmaktadır.Eğer counter oyuncusuysanız roundu kazanmak için rehineleri kurtarmak yada düşmanlarınızı öldürmekte başka bir çareniz yoktur.
Bazı popüler  Counter Strike 1.6 Silahları ;
Counter Strike 1.6 indir AWP silahı

-AWP namı değer sniper ; oyun içerisinde B tuşuna bastıktan sonra 4 ve 6 tuşuna basıp türbünlü çok güzel bir sniper’a sahip olabilirsiniz.
Counter Strike 1.6 indir M4A1- Colt silahı-M4A1 namı değer Colt; counter grubunun en iyi silahıdır. B tuşuna bastıktan sonra 4 ve 2 tuşuna basıp m4a1(Colt) silahına satın alabilirsiniz.
Counter Strike 1.6 indir Ak47-keleş silahı-AK47  namı değer Keleş; eğer terorist grubundaysanız alabileceğiniz teroristlerin en iyi silahıdır,.B tuşuna bastıktan sonra 4 ve 2 tuşuna basıp ak47 silahına satın alabilirsiniz.

Counter Strike 1.6 oyunun popüleritesinin artmasıyla oyunda bir çok mod ortaya çıktı, özellikle internet kafelere gelen oyuncuların %90 kısmı counter strike oyununu tercih etmeye başladı.
Counter Strike 1.6 Modlarından bazıları ise şöyle ;
Counter Strike 1.6  Multiplayer modu ; internet kafede yada aynı ağda arkadaşlarınızla birlikte oynamak için kullanılan bir moddur.
-Counter Strike 1.6  Multiplayer Online Server modu; oyunu internet üzerinden başka kullanıcılarla oynayabileceğiniz son zamanlar en çok tercih edilen oynama şeklidir.
-Counter Strike 1.6 Bot Paketi bilgi edinmek ve indirmek için http://www.fullturkceindir.com/counter-strike-1-6-bot-paketi-indir.html

Oyunun bu kadar gelişmesi sadece iyi yönde değil kötü yönde de kullanıcıları etkilemeye başladı, oyunu oynamayı beceremeyen oyuncular hile yöntemlerine başvurmaya başladı, bu hilelerden bazıları tek mermiyle kafa atışı yaparken kimide hızlı koşma işlemini yapabiliyordu.Bu tür hilelerin yüzünden yoğun istek karşısında ocunter strike 1.6 tutkunları tarafından hazırlanmış olan bir anti-hile programı devre çıkartıldı. Sxe injected denilen bu program sayesinde artık oyuncular hilesiz güzel bir oyuna kavuştular ama unutmayalım ki anti hile programının çalışması için girdiğiniz serverların yani odaların sxe injected koruması olmak zorundadır.
Counter Strike 1.6 indir işlemini başarıyla tamamladıysanız lütfen yorumlarınızı bizden esirgemeyin.

indirmek için tıklayınız.

Benzer Yazılar

Pubg Mobil Bilgisayarda Ücretsiz Nasıl Oynanır

2017-2018 yılının en çok oynanan oyunlarından olan Playerunknown’s Battlegrounds bilgisayar sürümünden sonra pubg mobil sürümüyle artık telefon ve tabletlerden oynamak  artık mümkün. Pubg Mobil oyununu telefondan oynayamayan bir çok kullanıcı pubg’nin pc sürümü yerine pubg mobil uygulamasını bilgisayardan oynamak için bluestacks tarzı programlar aracılığıyla oyuna girmektedir. Ancak biz size bu programların dışında daha kullanışlı bir windows programından bahsedeceğiz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda pubg mobil oynamak Tencent Gaming Buddy sayesinde mümkün. Tencent Gaming Buddy sayesinde telefon ve tabletler de yaşamış olduğunuz grafik ve lag sorunları yaşamayacak ve daha keyifli bir oyun oynayacaksınız. Üstelik Tencent Gaming Buddy sayesinde pubg mobil’e gelen bütün güncellemeleri de indirebileceksiniz. Sizde hemen ücretsiz olarak Tencent Gaming Buddy programını indirin ve pubg mobil keyfini bilgisayarınızda yaşayın.

Halo: Spartan Assault

Halo serisi uzun bir süredir farklı varyasyonları ile oyun severlerin gündemini meşgul ediyor. Burada asıl önemli olan nokta ise, Halo serisinin genel olarak birbirine benzemiş olmasının eleştirileri konuşulurken, Halo: Spartan Assault versiyonu ile shooter tarzı bir oyuna evrilmiş olmasıyla çok fazla destekçinin ortaya çıkması oldu. Yani oyun, Halo serisine bambaşka bir heyecan katarak bir çatışma havasını yakaladı ve aksiyon oyunu sevenlere nefis bir shooter tarzı oyun kazandırdı. Oyundaki görsel efektler, silah çeşitleri, ses düzenleri ve diğer parametreler oldukça keyifli. Oyuncular oyuna artık daha sıkı bağlılar. Bundan sonra da Halo: Spartan Assault oyunu ile farklı atmosferin sürdürüleceği düşünülüyor.

LEGO Hero Factory Brain Attack

LEGO oyuncaklarını hepimiz çok iyi biliyoruz. İlk başlarda daha basit ve daha sabit karakterli oyuncaklar olarak oynadığımız bu malzemeler, zaman içinde farklı ve değişik kahramanlara da dönüştüler. En nihayetinde ise ortaya, bu kahramanların giriştiği maceraları konu alan LEGO Hero Factory Brain Attack gibi harika bir oyun çıktı. Oyunu her yaştan insan rahatlıkla oynayabiliyor. Geçmişinde Legolar ile sürekli oynamış bir nesilseniz eğer, oyunun görselliği sizi daha çok vuruyor. Tüm o müthiş kahramanları aslında çocuğunuz gibi hissediyorsunuz. Bu nedenle de oyun sizi daha çok sarıyor. Şimdi siz de LEGO Hero Factory Brain Attack oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.  

1 Yorum

  • mert 14 Aralık 2014

    ben counter strike 1.6 istemiştim bunlar oyunu oyun yoneticisi olarak yapmışlar normal kantır lınkını bilen varsa bana yorum veya msj atabilir teşekkurlr…..

Yorum Yaz

Rastgele