Counter Strike 1.6 indir

Counter Strike 1.6 indir , Steam firması tarafından 1999 yılında yapılmış aksiyon ve savaş dolu reflekslerin çok önemli olduğu bir strateji...

Counter Strike 1.6 indir
Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 5.243 views

Counter Strike 1.6 indir , Steam firması tarafından 1999 yılında yapılmış aksiyon ve savaş dolu reflekslerin çok önemli olduğu bir strateji oyunudur. Counter Strike 1.6 ‘da teroristler ve counter timi olmak üzere iki farklı savaşçı grubu bulunmaktadır. Oyunda önemli olan round süresi bitmeden rakip takımın oyuncularını öldürmek yada rehineli oyun haritalarında rehineleri zamanında kurtarmaktır. Counter strike 1.6 indir işlemini başlatmadan önce gelin birlikte oyuna göz atalım…

Oyun içerisinde bir çok harita ve silah bulunmaktadır bunların en popüler olanları aşağıda listelenmiştir.
Bazı popüler Counter Strike 1.6 haritaları ;
Counter Strike 1.6 indir de_dust2 Haritasıde_dust2 haritası ; A ve B bölgelerinin olduğu, rehinelerin olmadı ancak c4 sisteminin olduğu bir haritadadır.Terorist’ler counterların A yada B bölgesine giderek zaman ayarlı c4’ü yerleştirip bombayı patlattıklarında roundu teroristler kazanmış olur aynı şekilde c4 yerleştirdiklernde eğer c4’ü patlamadan önce counter oyuncuları çözerse round’u counter’lar kazanmaktadır.Önemli ipucu eğer counter oyuncusuysanız muhakkak bomba kiti alınız bu sayede c4’ü daha kısa sürede imha edebilirsiniz. bomba kiti almak için kendi bölgenizde “O  ve 7” tuş kombinasyonunu kullanmanız yeterli olacaktır.
Counter Strike 1.6 indir cs_assault Haritası
-cs_assault haritası ; bu haritada teroristlerin en şanslı olduğu harita diyebiliriz büyük bir karargahın içerisinde rehinelerle birlikte counterları pusuya düşürmek için sinsice bekledikleri bir haritadır. Karargaha ön kapı, arka kapı ve çatıdan giriş imkanı bulunmaktadır.Eğer counter oyuncusuysanız roundu kazanmak için rehineleri kurtarmak yada düşmanlarınızı öldürmekte başka bir çareniz yoktur.
Bazı popüler  Counter Strike 1.6 Silahları ;
Counter Strike 1.6 indir AWP silahı

-AWP namı değer sniper ; oyun içerisinde B tuşuna bastıktan sonra 4 ve 6 tuşuna basıp türbünlü çok güzel bir sniper’a sahip olabilirsiniz.
Counter Strike 1.6 indir M4A1- Colt silahı-M4A1 namı değer Colt; counter grubunun en iyi silahıdır. B tuşuna bastıktan sonra 4 ve 2 tuşuna basıp m4a1(Colt) silahına satın alabilirsiniz.
Counter Strike 1.6 indir Ak47-keleş silahı-AK47  namı değer Keleş; eğer terorist grubundaysanız alabileceğiniz teroristlerin en iyi silahıdır,.B tuşuna bastıktan sonra 4 ve 2 tuşuna basıp ak47 silahına satın alabilirsiniz.

Counter Strike 1.6 oyunun popüleritesinin artmasıyla oyunda bir çok mod ortaya çıktı, özellikle internet kafelere gelen oyuncuların %90 kısmı counter strike oyununu tercih etmeye başladı.
Counter Strike 1.6 Modlarından bazıları ise şöyle ;
Counter Strike 1.6  Multiplayer modu ; internet kafede yada aynı ağda arkadaşlarınızla birlikte oynamak için kullanılan bir moddur.
-Counter Strike 1.6  Multiplayer Online Server modu; oyunu internet üzerinden başka kullanıcılarla oynayabileceğiniz son zamanlar en çok tercih edilen oynama şeklidir.
-Counter Strike 1.6 Bot Paketi bilgi edinmek ve indirmek için http://www.fullturkceindir.com/counter-strike-1-6-bot-paketi-indir.html

Oyunun bu kadar gelişmesi sadece iyi yönde değil kötü yönde de kullanıcıları etkilemeye başladı, oyunu oynamayı beceremeyen oyuncular hile yöntemlerine başvurmaya başladı, bu hilelerden bazıları tek mermiyle kafa atışı yaparken kimide hızlı koşma işlemini yapabiliyordu.Bu tür hilelerin yüzünden yoğun istek karşısında ocunter strike 1.6 tutkunları tarafından hazırlanmış olan bir anti-hile programı devre çıkartıldı. Sxe injected denilen bu program sayesinde artık oyuncular hilesiz güzel bir oyuna kavuştular ama unutmayalım ki anti hile programının çalışması için girdiğiniz serverların yani odaların sxe injected koruması olmak zorundadır.
Counter Strike 1.6 indir işlemini başarıyla tamamladıysanız lütfen yorumlarınızı bizden esirgemeyin.

indirmek için tıklayınız.

  1. ben counter strike 1.6 istemiştim bunlar oyunu oyun yoneticisi olarak yapmışlar normal kantır lınkını bilen varsa bana yorum veya msj atabilir teşekkurlr…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları