Counter Strike 1.6 Bot Paketi indir

Efsane oyun counter strike 1.6 oynayanlar için özel olarak hazırlanmış counter strike 1.6 bot paketi sizlerle. Evlerinde internet bulunmayanlar ,...

Counter Strike 1.6 Bot Paketi indir
Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2015 - Yazar: sncr_1

Efsane oyun counter strike 1.6 oynayanlar için özel olarak hazırlanmış counter strike 1.6 bot paketi sizlerle. Evlerinde internet bulunmayanlar , online  counter strike 1.6 oynamayanlar yada ben counter strike 1.6 online oynuyorum ama kendimi bot paketinde daha da geliştirmek istiyorum diyenler için counter strike 1.6 bot paketi bulunmaz fırsattır.

Ücretsiz olarak cs 1.6 oynayanlara sunulan bu bot paketi sayesinde bütün haritalarda rahatlıkla bot yükleyebilirsiniz. İsterseniz bütün botları karşıya atıp tek başınıza mücadele edebilir isterseniz oyunun kurallarını kendinize göre değiştirebilirsiniz. Örneğin bıçakla mücadeleyi sevenler için botların hepsine bıçak verip kıyasıya bir bıçaklaşma macerası yaşayabilirsiniz. Bot paketinin kurulumu da oldukça basittir. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayıp bot paketini indirin daha sonra .exe dosyasını çalıştırıp kuruluma başlayın bu kurulum sırasında sizden counter strike 1.6’nın kurulu olduğu dizini isteyebilir dizini seçtikten sonra next yada ileri butonuna tıklayarak kurulum işlemini tamamlayanız.

Counter Strike 1.6 bot paketi indirmek için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir