IObit Uninstaller

Bilgisayar kullanıcılarını büyük yüklerden kurtaran IObit Uninstaller programı, geçmiş zaman içinde bir şekilde yüklenen, daha sonraları ise...

IObit Uninstaller
Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı:

Bilgisayar kullanıcılarını büyük yüklerden kurtaran IObit Uninstaller programı, geçmiş zaman içinde bir şekilde yüklenen, daha sonraları ise kullanılmadığı için silinmeye çalışılan ancak tam olarak kaldırılamayan, ya da çeşitli sitelerden çerez olarak gelip bilgisayarınıza yerleşen her türlü istenmeyen yazılımı cihazınızdan kaldırmaktadır.

icon_256x256

Söz konusu programın yönetim paneli, normalde kullanılan program ekle / sil panelinden biraz daha farklıdır. Bu panel aracılığı ile istenmeyen programlar tek seferde bilgisayardan silinebilirken, aynı zamanda Windows 8 gibi bilgisayara yüklü biçimde gelen işletim sistemleri de bu program sayesinde kaldırılabilmektedir.

Sadece geçmiş zaman içinde yüklenen programlar değil, bir şekilde bilgisayarda yer edinmiş program parçaları, yamalar, ekler ve diğer tüm unsurlar normal yollardan bilgisayardan uzaklaştırılamıyor. Bu durum da bilgisayarı performans kaybına uğratabiliyor. Tam da bu noktada devreye, IObit Uninstaller programı giriyor.

Söz konusu programın en büyük artılarından biri de, silme ve kaldırma işlemleri sırasında yaşanacak muhtemel bir aksaklığa karşı, sistemin belli aşamalarda yedekleniyor oluşudur. Bu şekilde tüm olumsuzlukların önüne geçilebiliyor.

Bilgisayarınızı yavaşlatan her türlü program ve yazılım, bu program ile artık tarih oluyor. Kimi zaman arama motorunuzu ya da browser araç çubuğunuzu kontrolünüz dışında değiştiren masum yüzlü hain eklentiler de IObit Uninstaller ile ortadan kaldırılabiliyor.
Bilgisayarınızı kontrollü şekilde temizlemek ve cihazınızı hızlandırmak için bu program tam aradığınız özelliklere sahip bir yardımcı durumunda…

 

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir