Meta Trader

Meta Trader, bir çevrimiçi yatırım değerlendirme programıdır. Bu program oldukça geniş kitlelere hitap edebilmektedir. Klasik yatırımcılar,...

Meta Trader
Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 649

Meta Trader, bir çevrimiçi yatırım değerlendirme programıdır. Bu program oldukça geniş kitlelere hitap edebilmektedir. Klasik yatırımcılar, amatör yatırımcılar, yıllardır yatırım işlerinde deneyim kazanmış profesyonel yatırımcılar ve çok daha fazlası, bu programın pragmatik yanlarını kullanmak istemektedirler.

MetaTrader4_overview

Söz konusu program ana çerçeve olarak neleri sağlamaktadır?

• Anlık emirlerin girilebilmesi
• Emir değişikliklerinin hızlı bir şekilde aktif edilmesi
• Yatırım değerlendirme tavsiyelerinin mantıklı bir zeminde analiz edilmesi
• Pozisyonların açma ve kapama işlemlerinin ivedilikle gerçekleştirilmesi

Meta Trader programı, hem fonksiyonel olması, hem kolay kullanılabilmesi, hem de hızlı işlem yapabilme fırsatı sunması nedeni ile yatırımcıların tercihi olmaktadır. Özellikle borsalar ve finans ile ilgilenenler bilirler ki, yatırım emirlerinde hızlı ve anlık işlemler yapmak hayati öneme sahiptir. Bu nedenle de söz konusu programın çok hızlı ve ani işlemlere fırsat sunması büyük bir avantajdır.

Bu programın bir başka avantajı ise, ara yüzünün çok kullanışlı olmasının yanı sıra tüm özellikleri ve kısa yolları ile Forex piyasalarının da dahil olduğu her türlü yatırım platformlarına uyumlu olmasıdır.

Diğer taraftan, yatırımcıların kendi programlarına otomasyon eklentilerini eklemek istemeleri ve yatırım stratejilerini bu yolla geliştirmek istemeleri de Meta Trader’ın bu tip yatırım programlarına olan entegrasyon ve uyumluluk becerilerinin geliştirilmesine ortam hazırlamıştır.
Güvenlik açığı olmayan, ara yüzün kullanıcı zevkine göre şekil alabildiği, analiz araçlarının çok detaylı çalışmalar yapması için güçlü algoritmalara sahip olması gibi diğer unsurlar da, bu programı diğer yatırım programlarından ayırmaktadır.

Programı indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.