Spotflux

İnternet sitelerine yapılan engellemeler ve yasaklar, çok fazla kullanıcıyı ve site takipçisini ciddi anlamda bezdiriyor. Yasaklı sitelerin çok...

Spotflux
Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.486 views

İnternet sitelerine yapılan engellemeler ve yasaklar, çok fazla kullanıcıyı ve site takipçisini ciddi anlamda bezdiriyor. Yasaklı sitelerin çok sayıda olduğu ülkemizde, bu sorunun aşılabilmesi için çeşitli erişim yolları da kullanılıyor. Ancak internet kullanıcıları, en risksiz ve en pratik yolları tercih etmeye daha meyilli oluyorlar.

1330357526spotflux_website

Spotflux, bu noktada oldukça ideal ve güvenilir bir program olarak karşımıza çıkıyor. İz bırakmadan ve kişi gizliliğini de koruyarak, engellenmiş tüm internet sitelerine bu program aracılığı ile girebilmeniz mümkün oluyor. Üstelik programın kullanılışı da oldukça basit.

Spotflux programını indirdikten sonra kurulum işlemini basit bir şekilde yapıyorsunuz. Daha sonrasında ise karşınıza oldukça yalın bir kontrol paneli geliyor. Gelen panelden “enable” seçeneğini aktif hale getirmeniz ile beraber programı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Programın tek artısı, gizli gezintiler ya da yasaklı sitelere erişim değil elbette. Bu program ile VPN testleri yapabildiğiniz gibi, coğrafi IP testlerini gerçekleştirebilmeniz de mümkün hale geliyor. Ayarlar menüsünde yer alan “proxyler” kısmında ise tüm proxyleri yapılandırabilmeniz de oldukça kolay bir şekilde hallediliyor.

İnternet dünyasında özgürce dolaşmak, istediğiniz her siteye girmek ve her platforma ulaşmak için kullandığınız diğer yöntemler pek güvenilir değilse ve tam anlamı ile sizi tatmin etmiyorsa, mutlaka Spotflux’u denemelisiniz. Böylece keyifli internet gezintilerinizi sürdürebilecek bir programa sahip olabileceksiniz.

Programı indirmek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları