Eğlenceli Matematik

Matematik android uygulaması eğlenceli matematik sayesinde oldukça eğlenceli bir ders olacak ve artık matematikten zevk alarak güncel derslerinizde...

Eğlenceli Matematik
Eklenme Tarihi: 21 Mart 2016 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 853 views

Matematik android uygulaması eğlenceli matematik sayesinde oldukça eğlenceli bir ders olacak ve artık matematikten zevk alarak güncel derslerinizde ve hayatınızda matematikten korkmayacaksınız. Tam tersine matematiği çok seveceksiniz. Bu kadar eminim çünkü bu oyunu bende oynuyorum 🙂 .

Eğlenceli matematik uygulaması sayesinde özellikle tatil zamanlarında beyin jimnastiği olarak kullanabileceğiniz bu uygulama tamamıyla ücretsizdir. Oyunu oynarken arka fonda gelen tempolu müzik sizi daha fazla oyunun içine dahil edip hızlı bir yapı oluşturmaktadır. Ancak bu hızlı yapıya kapılıp bazen yanlışta yapabiliyorsunuz. Zamanla artık hızlı tempoya alışarak beyninizin hızlı düşünmesini sağlıyor ve multitasking denilen terimin açıklaması diyebiliriz.

Eğlenceli matematik oyununda zamana karşı yarıştığınızı unutmayın bazen toplama çıkartma, bazen bölme çarpma ve bazen ise sayılarına yerine koyacaksınız. Eğlenceli bir matematik sizi bekliyor hemen oyunu android cihazınıza indirin ve oyunun keyfini çıkartın! Oyunu merak edenler için aşağıda oyun tanıtım videosu mevcuttur.
Eğlenceli Matematik Game Over Eğlenceli Matematik Android Oyun Eğlenceli Matematik Android Oyun 2 Eğlenceli Matematik Android Oyun 3
Android Eğlenceli Matematik Tanıtım Videosu

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları