Skype İndir

Skype indir - Sohbet ve mesajlaşma uygulamaları arasında oldukça popüler olan ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip Skype, ücretsiz...

Skype İndir
Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2014 - Yazar: Enes babacan - Görüntülenme Sayısı: 1.458 views

Skype indirSohbet ve mesajlaşma uygulamaları arasında oldukça popüler olan ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip Skype, ücretsiz olarak kullanıcılarına hizmet veriyor. Ayrıca makul ücretler karşılığında ister cep ister ev telefonlarını kolaylıkla arayabilmenize olanak sağlıyor. Skype, gelişen teknolojilere ayak uydurarak birçok platformda kullanıcılara hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle akıllı telefon ve tabletlere kadar girmeyi başaran bu uygulama, yüksek ses ve görüntü kalitesi ile kullanıcılarını memnun ediyor.
skype indirDosya tranferi, konferans görüşmeleri ve konuşma geçmişini kontrol etme gibi kullanıcıların birçok ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Bazı eleştirmenler, programın internet trafik kullanımından ve açıklarından dert yansada şüphesiz şuan piyasada yer alan en iyi mesajlaşma ve görüntülü sohbet platformlarından bir tanesi. Skype, basit bir arayüze sahip bu nedenle kullanımı oldukça kolay. Bilgisayar ve mobil kullanıcıların bilgisayar kullanma seviyesi her ne olursa olsun rahatlıkla skype programını kullanabilir. Tüm sohbet uygulamalarında yer alan profil, durum bildirimi, arkadaş listesi ve konuşma pencereleri programın arayüzünde yer alıyor.
Fotoğraf ve dosyalarınızı boyut farketmeksizin dilediğiniz şekilde gönderebilirsiniz. Ayrıca ekranlarınızı da paylaşarak fikir alışverişi yapmanız mümkün. Ailenizle ve arkadaşlarınızla bir araya gelerek büyük bir keyifle görüntülü sohbet ederek özlem giderebilirsiniz. Üstelik tamamı ile ücretsiz ve Türkçe dil desteği yer alıyor.

Skype Özellikleri ;

  • Telefonları ve cep telefonarını arama
  • Konferans görüşmesi
  • Grup konuşması
  • Sesli mesaj
  • Çağrı yönlendirme
  • Anlık mesajlaşma
  • Sms

Ücretsiz olarak Skype indirmek için tıklayın 
Windows uyumlu skype indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları