Notepad++ İndir

Notepad++ gelişmiş bir metin editörü programıdır. Günümüzde sadece metin olarak değil aynı zamanda webmasterlar tarafından kullanılan bir...

Notepad++ İndir
Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 2.034

Notepad++ gelişmiş bir metin editörü programıdır. Günümüzde sadece metin olarak değil aynı zamanda webmasterlar tarafından kullanılan bir kodlama aracı olarakta kullanılmaktadır. C, C++, Java, C#, XML, HTML, PHP, CSS, makefile, ASCII art (.nfo), doxygen, ini file, batch file, Javascript, ASP, VB/VBS, SQL, Objective-C, RC resource file, Pascal, Perl, Python, Lua, TeX, TCL, Assembler, Ruby, Lisp, Scheme, Properties, Diff, Smalltalk, Postscript, VHDL, Ada, Caml, AutoIt, KiXtart, Matlab, Verilog, Haskell, InnoSetup CMake gibi bir çok yazılım dilini destekleyen program, aynı zamanda bu dillerde kodlama yaparken yazıları gruplayarak başlangıç ve bitiş noktalarını ayırabilir bu sayede yazılımdaki hataları minimuma indirebilirsiniz.

notepad++ türkçe indir

Türkçe dil desteği bulunan Notepad++ programı içerisinde bir çok marko ve eklentilerde bulunmaktadır. Özellikle kelime tamamlama ve kalıp stiller sayesinde zamandan tasarruf edip, yazılımlarınızı daha kolay ve hızlı bir sürede bitirebilirsiniz. Ctrl+D fonksiyonuyla bulunduğunuz satırı bir alt satıra kopyalayabilir ve Zen conding eklentisiyle kendinize binlerce kısayol tanımlayabilirsiniz. Üstelikle program ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş olup hiç bir kısıtlama bulunmamaktadır. NotePad++ 6.6.9  indirme bağlantısı güncellenmiştir.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir