Assassin’s Creed Unity Türkçe yama indir

Assassin’s Creed Unity sevenlere müjde Assassin’s Creed Unity oyunun Türkçe yaması çıktı. Assassin’s Creed Unity Türkçe dil paketini...

Assassin’s Creed Unity Türkçe yama indir
Eklenme Tarihi: 9 Şubat 2015 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 4.212 views

Assassin’s Creed Unity sevenlere müjde Assassin’s Creed Unity oyunun Türkçe yaması çıktı. Assassin’s Creed Unity Türkçe dil paketini animus projesi adındaki yeni bir AC grubu çıkarttı.

Animus’un çıkarttığı bu Türkçe yama sayesinde artık oyunu Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Türkçe dil paketinden yararlanmak için güncel sürüm olan 1.4.0’ı indirmeyi unutmayın. Oyunda henüz DLC yaması yayınlanmadığı için DLC’de görevler, açıklamalar ve oyun ipuçları İngilizce’dir. Bunun haricinde oyun %100 olarak Türkçe’ye çevirilmiştir.

Assassin’s Creed Unity Türkçe yamanın çıkmasında emeği geçen Erkam Ali Dönmez, Berkay Şahinoğlu, Salih Günay, Irmak Kavasoğlu, Yankı Doğan, Evrim Kılıç, Said Sürücü, Ömer Yiğit, Arda Can Coşkun, Furkan Değer, Ahmet Çelik ve Ömer Öz’e Assassin’s Creed Unity sevenler adına teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ücretsiz olarak Assassin’s Creed Unity Türkçe yama paketini indirmek için tıklayın.

Assassin’s Creed Unity Türkçe yamasından ekran görüntüleri
Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama resim 1 Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama resim 2 Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama resim 3 Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama resim 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları