Apple Watch Satış Tarihleri Belli Oldu

Dünyaca ünlü teknoloji markası Apple, bilgisayar, akıllı telefon gibi alanların ardından, bilindiği gibi akıllı saat ürünlerine de el...

Apple Watch Satış Tarihleri Belli Oldu
Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 619 views

Dünyaca ünlü teknoloji markası Apple, bilgisayar, akıllı telefon gibi alanların ardından, bilindiği gibi akıllı saat ürünlerine de el atmıştı. 3 farklı model ile tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Apple, bu akıllı saatlerinde yer verdiği teknoloji ve teknik alt yapı sayesinde de çok sayıda firmaya örnek olmuştu. Akıllı saat teknolojisi sayesinde dünya çapında bir furya başlatan şirket, akıllı saatlerine ise Apple Watch adını vermişti. Spor, günlük kullanım gibi modelleri ile piyasada yer almaya başlayan bu saatlerin, 3. parti ülkelerde ne zaman satışa çıkacağı da duyuruldu.

Appple tarafından yapılan açıklamada, bugüne kadarki en kişisel teknoloji ürünü olarak bahsedilen Apple Watch akıllı saatlerinin üçüncü parti ülkelerde yapılacak olan satışlarının tarihleri paylaşıldı. Söz konusu duyuru kapsamında, 26 Haziran itibari ile ikinci parti olarak bilinen İtalya, Meksika, Singapur, Güney Kore, İspanya, İsviçre ve Tayvan ülkelerinde satışa sunulan Apple Watch ürünlerinin, 17 Temmuz’da ise üçüncü parti ülkelerde satışa sunulacağı belirtildi. Apple Online Store ve Apple Store merkezleri aracılığı ile kullanıcıların karşısına çıkarılan bu saatler, Hollanda, İsveç ve Tayland ülkelerinin de yer aldığı üçüncü parti ülkelerinde satışa çıkartılacak. Ancak belirtmekte yarar var ki, ülkemiz maalesef bu grupta yer alan 7 ülkenin arasında da bulunmuyor. Bu nedenle, yurt dışından izlemeye devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları