AdwCleaner indir

Bilgisayar ve İnternet kullanıcıları sistemlerine çeşitli program ve uygulamaları yüklerken, zaman zaman bu uygulamalar ile birlikte farkında...

AdwCleaner indir
Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 10.078

Bilgisayar ve İnternet kullanıcıları sistemlerine çeşitli program ve uygulamaları yüklerken, zaman zaman bu uygulamalar ile birlikte farkında olmadan, istenmeyen bazı reklam ve zararlı yazılımları da bilgisayarlarına yükleyebilirler. Adware veya Malware adı verilen bu zararlı yazılımlar, genelde kendilerini internet tarayıcılarının görev çubuklarına saklarlar ve zamanla açılış sayfanızda istenmeyen reklamlar ile kendilerini gösterirler ve tarayıcınızın giriş sayfasını ele geçirirler. Sisteminizde yavaşlamaya neden olarak bilgisayarınızın ve internetinizin performansını düşüren bu yazılımları, AdwCleaner programı ile tarayıp tespit ederek temizleyebilirsiniz.
Basit bir arayüze ve kullanıma sahip olan ücretsiz edinebileceğiniz AdwCleaner programı, kolay kurulumu ve flash disk üzerinden de çalışabilmesi ile sizin için pratik ve etkili bir yardımcı olacaktır. AdwCleaner ile sisteminizi yavaşlatan reklam yazılımlarından kurtularak makinenizin performansını eski haline getirebilirsiniz. Programın arayüzüde oldukça kullanışlıdır. Programdan ufak bir görüntüyü aşağıda sizler için ekledik.

AdwCleaner indir

AdwCleaner programını indirmek için turbobit bağlantısı eklenmiştir.

http://turbobit.net/6d1newytnbdo.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.