AVG Anti-Virus Free Edition indir

AVG Anti-Virus Free Edition, bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok kullanılan ve tercih edilen ücretsiz Antivirüs programı olarak bilinen...

AVG Anti-Virus Free Edition indir
Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.856 views

AVG Anti-Virus Free Edition, bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok kullanılan ve tercih edilen ücretsiz Antivirüs programı olarak bilinen AVG Anti-Virus Free Edition kolay kullanımı, basit görünümü ve sık olarak güncelenen yapısıyla aktif olarak sizleri kötü niyetli yazılımlara karşı yüksek güvenceyle koruyor. AVG Anti-Virus Free Edition sadece bilgisayarınızda değil , internetteki gezinmelerinizde zararlı virüslerden koruyor. Örneğin bu program ile artık Facebook’ta daha güvenli gezinme ve arama yapabileceksiniz.
Programın özelliklerine geçelim. AVG önceki çıkardığı antivirüs programlarının yanı sıra daha hızlı ve akıllı tarama yapıyor. Bilgisayarınız %50 civarında daha hızlı çalışmasını sağlıyor. Ve en önemli nokta ise mobil koruma yapabiliyor. Günümüzde sadece bilgisayarlarımız değil telefonlarımızda risk altında bunuda ortadan kaldırmak için bu programı kullanabilir.Programın arayüzü de oldukça kullanışlı bir şekilde tasarlanmış ve tamamıyla kullanıcı dostu. Avg arayüzünden bir adet resim aşağıya eklendik.

AVG Anti-Virus Free Edition indir

AVG Anti-Virus Free Edition indirme işlemine başlatmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları