Eta Muhasebe Programı indir

Eta Programı, eta adında şirket tarafından üretilmiş, Türkiye Cumhuriyeti Meslek Yüksekokullarında dahi kendi adında dersi bulunan bir muhasebe programıdır. Basit arayüzü ve yüzlerce özelliği sayesinde işyerlerinde %70 oranında kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra eta programı dolar, euro ve Türk lirası gibi para birimlerini destekleyip kullanıcılara büyük fayda sağlamaktadır. İşyerinize bir muhasebe programı lazımsa eta muhasebe programından başlamanız önerilir. Ayrıca eta programının içerisinde stok, cari bütçe, rapor, yazar kasa, siparişler,kasa, bordro, imalat, irsaliye, depo, işletme defteri, bütçe, adisyon, barkod etiketi, aidat takibi, kredili satış, kur takibi, demirbaş, çek/senet ve daha bir çok özelliğe sahiptir.

Eta Muhasebe Programı indir

Eta Programı, eta adında şirket tarafından üretilmiş, Türkiye Cumhuriyeti Meslek Yüksekokullarında dahi kendi adında dersi bulunan bir muhasebe programıdır. Basit arayüzü ve yüzlerce özelliği sayesinde işyerlerinde %70 oranında kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra eta programı dolar, euro ve Türk lirası gibi para birimlerini destekleyip kullanıcılara büyük fayda sağlamaktadır. İşyerinize bir muhasebe programı lazımsa eta muhasebe programından başlamanız önerilir.

Eta Muhasebe Programı indir

Ayrıca eta programının içerisinde stok, cari bütçe, rapor, yazar kasa, siparişler,kasa, bordro, imalat, irsaliye, depo, işletme defteri, bütçe, adisyon, barkod etiketi, aidat takibi, kredili satış, kur takibi, demirbaş, çek/senet ve daha bir çok özelliğe sahiptir.

indirmek için tıklayınız.

Benzer Yazılar

Terkon Veresiye Programı İndir

Terkon veresiye programı artık kaybolan, çalınan yada o büyük kargaşalara yol açan veresiye defterine dur diyor. Terkon adında bir firma tarafından geliştirilen veresiye programı sayesinde müşterilerinize cari hesap açabilecek ve alacak verecek hesaplarını düzenli bir şekilde kontrol edebileceksiniz, üstelik terkon veresiye programında kayıt girerken tarih saat gibi bilgileri de otomatik olarak kayıt etmektedir, bu sayede müşterinin hangi gün ve saat ürün aldığını görebilirsiniz, ayrıca ödeme yapıldığında cari hesap içerisinde de düşebilir isterseniz cari hesap özetinizi tek tuşla mail adresinize yollayabilirsiniz, orta yada küçük bir işletmeye sahip ve veresiye defterinden kurtulmak istiyorsanız terkon veresiye programı denemenin tama zamanı. üstelik terkon veresiye programına herhangi bir ücret ödemenize gerek yok tamamıyla ücretsiz bir veresiye programıdır.

1 Yorum

  • MUSTAFA TUFAN 11 Aralık 2015

    MUB

Yorum Yaz

Rastgele
Verified by MonsterInsights