Facebook Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alabilirim ?

Facebook hesabınız çalındı mı ? panik yapmayın çalınan facebook hesaplarını geri almak mümkün. Öncelikle facebook hesabının çalınmaması...

Facebook Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alabilirim ?
Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.617 views

Facebook hesabınız çalındı mı ? panik yapmayın çalınan facebook hesaplarını geri almak mümkün. Öncelikle facebook hesabının çalınmaması için nasıl yöntemler izlenmeli ondan bahsedelim ; facebook şifrenizi doğum tarihi ve isim içeren karakterlerden oluşturmayın ayrıca şifrelerinizi mümkün olduğunca sayı , harf ve özel karakterleri karıştırarak yazın. Profil sayfasında e-posta adresinizi görünür yapmayın çünkü e-posta adresinizde görünür olduğunda da bu sefer kötü niyetli kişiler e-posta adresinizde şifre denemeleri yaparak facebook hesabınızı da sabote edebilir.

Şimdi gelelim çalınan facebook hesabımı nasıl geri alabilirim ? diye merak eden kullanıcıların sorunlarını çözmeye ;

1. ) Facebook.com çalınan hesapları geri almak için bir sayfası öncelikle bu sayfaya giriş yapmak için tıklayın.

çalınan facebook hesabını geri alma

 

Ardından Yukarıdaki gibi bir sayfa açılacaktır bu sayfada “Hesabım Bir Başkasının Eline Geçti”  yazan mavi butona tıklıyoruz şimdi gelen ekran E-posta, Telefon, Kullanıcı Adı veya Ad ve Soyadınızla facebook hesabınızı arayacaksınız. Bilgileri doldurduktan sonra ara butonuna tıklayın. Eğer bilgileri doğru bir şekilde yazmışsanız şimdi karşınıza sizin facebook hesabınız gelecektir. Facebook çalınan hesabınızı kurtarmak için mevcut veya eski şifrenizi yazmanızı isteyecek bu bilgiyi de yazdıktan sonra devam butonuna tıklayarak facebook.com’un sizden istediği bilgileri doldurduktan sonra çalınan hesabınıza geri alabilirsiniz. Geçmiş olsun diliyoruz ve lütfen bundan sonra yukarıda belirttiğimiz şifreleme yöntemleriyle şifrenizi oluşturun ayrıca bilgisayarınızdan antivirüs programlarını eksik etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları