Google Adsense Hesabınızı Cepten Denetleyin

Akıllı telefonların artık neredeyse herkesin elinin altında olduğu bilinen bir gerçek. Bu nedenle de her işlemin, her gereksinimin bu cihazlar...

Google Adsense Hesabınızı Cepten Denetleyin
Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 414 views

Akıllı telefonların artık neredeyse herkesin elinin altında olduğu bilinen bir gerçek. Bu nedenle de her işlemin, her gereksinimin bu cihazlar aracılığı ile gerçekleştirilmesi de kaçınılmaz oluyor. İşte bu noktada, internet üzerinden gelir sağlayan kişilerin akıllı telefonlarından söz konusu gelirlerini kontrol edilebilmesi de basit bir uygulama ile sağlanmış oluyor. Google Adsense mobil uygulaması, küçüklü büyüklü her web sitesinin tıklanma sayılarını, gelir akışlarını, reklam görüntülenme durumlarını ve diğer tüm aranılan özellikleri içeriğinde barındırıyor.

Hem İOS işletim sistemi için, hem de Android cihazlar için kullanılabilir olan bu uygulamada, çoklu web adresi barındırma özelliği ile tüm sitelerinize ulaşabilmeniz mümkün hale geliyor. Tıpkı bilgisayarınızın tarayıcısından girdiğiniz Adsense hesabınız gibi, bu uygulama da size gereken her türlü teknik desteği ve görüntülenme alt yapısını sağlıyor.

Örneğin, size ait 3 adet farklı web siteniz var. Bu web siteleri aracılığı ile kendinize düzenli bir gelir yaratmak istiyorsunuz ve söz konusu sitelerinizde yer alan reklamların günde, haftada, ayda ya da çeşitli zaman aralıklarında ne sıklıkla tıklandıklarını, bu tıklamalardan ne kadar para kazanıldığını, reklamların kaç defa görüntülendiğini, tıklama başına maliyet ücretlerini ve diğer tüm merak ettiklerinizi, Google Adsense uygulamanız ile akıllı telefonunuzdan takip edebiliyorsunuz. Bu nedenle de, web siteleri ile ilgilenen çoğu geliştirici bu uygulamayı kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları