Android Telefonun İnternetini Bilgisayarda Kullanma

Android telefonunuz ve hattınızda internet paketi var ama bilgisayarda, tablette ve laptopunuzda interneti kullanmak istiyor ve kullanamıyor musunuz ?...

Android Telefonun İnternetini Bilgisayarda Kullanma
Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 2.953 views

Android telefonunuz ve hattınızda internet paketi var ama bilgisayarda, tablette ve laptopunuzda interneti kullanmak istiyor ve kullanamıyor musunuz ? android telefonun internetini bilgisayarda, tablette ve laptopunuzda kullanmak için öncelikle anroid telefonumuzu bir kablosuz modem’e dönüştüreceğiz. Oluşturacağımız kablosuz ağ sayesinde normal modemlerden hiç bir farkı olmayacak.Bu işlemleri yapmak için öncelikle telefonumuzun Veri Bağlantısı açık olmak zorundadır.

Android telefon menüsüne giriyor ve ardından Ayarlar menüsüne giriş yaptıktan sonra kablosuz iletişim ve ağlar menüsünün altında daha fazla… yazısına tıklıyor açılan menüde taşınabilir kablosuz ortak erişim noktası oluştura giriyor ve taşınabilir kablosuz ortak erişim noktası aç’ı seçiyoruz  ve bu sayede kablosuz olarak modem yapmış olduk telefonumuzu , wifi bağlantı noktamız oldu ama işimiz daha bitmedi herkes girmesin internet paketinizi bitirmesin diye şifre oluşturacağız onun içinde wi-fi bağlantı noktasını ayarla menüsüne giriyoruz  bu kısımda AĞ SSID yani kablosuz ağ adını girebilirsiniz hemen altında güvenlik tipini seçebilir ve şifre oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları