Lol Patch 0 KBps Hatası

League of Legends (Efsaneler Ligi), yeni yamalardan sonra alışagelmedik hatalardan birisi olan Lol Patch 0 KBps Hatası nı artık çözmek çok zor...

Lol Patch 0 KBps Hatası
Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 15.358 views
League of Legends (Efsaneler Ligi), yeni yamalardan sonra alışagelmedik hatalardan birisi olan Lol Patch 0 KBps Hatası nı artık çözmek çok zor değil. Çoğunlukla %70-74 arasında alınan bu hata internet bağlantınız ile karşı sunucu arasında iletişimin anlık kopmasından kaynaklanan bir hatadır.
 League of Legends (Efsaneler Ligi) oyununu açarken öncelikle oyunun genelde kayıtlı olduğu “C:\Riot Games\League of Legends\” klasörünün içindeki admin.exe ‘den açmanız gerekmektedir. Launcher %70 olduğunda internetiniz otomatik olarak gidiyor, ama biraz bekleyen arkadaşlar varsa indirme hızının 0 KBps olmasına rağmen %’nin gittikçe artığını görebilirsiniz. Bu hata  zaman zaman indirme yöneticisinde de kaynaklanabilmektedir çözümü için uygulamayı kapatıp baştan arkadaşlar kesinlikle zaman kaybıdır yeniden başlatmayınız biraz bekledikten sonra kendi kendine ilerlediğini göreceksiniz. İyi oyunlar.
Lol Patch 0 KBps Hatasınından bir önizleme ;
Lol Patch 0 kbps hatası çözümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları