Zoner Mobile Security

Akıllı telefonlar ortaya çıktığından bu yana bu tip cihazların güvenlikleri ile ilgili bir takım önlemler alınmak istenmektedir. Bu tip...

Zoner Mobile Security
Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 679

Akıllı telefonlar ortaya çıktığından bu yana bu tip cihazların güvenlikleri ile ilgili bir takım önlemler alınmak istenmektedir. Bu tip güvenlik önlemleri, daha çok cihazın virüslerde korunması yönünde olmakta iken, tam kapsamlı şekilde cihaz güvenlikleri de alınabilmektedir. Zoner Mobile Security, bu konuda pek çok yenilik ve avantaj sağlayan özellikler ile karşımıza çıkıyor.

unnamed

Android işletim sistemli cihazınızın mesajlar, mailler ya da diğer tüm dışarıdan gelen veriler nazarında korunmasını sağlayan bu program sayesinde, cihazınıza kesinlikle virüs bulaşmıyor ve program bu tip zamanlarda sizi uyarıyor. Öte yandan bu program, çoğu akıllı telefon koruma programına nazaran Türkçe menüsü ile de ülkemizdeki kullanıcıların daha rahat hakim olacağı bir ara yüzü sağlıyor.

Diğer taraftan, sizi rahatsız eden numaraların devamlı aramaları, bu programı harekete geçiriyor ve bu tip numaralar engellenerek kullanıcı rahat ettiriliyor. Programın tek avantajlı yanları bunlarla da sınırlı değil. Eğer telefon çalınır ya da kaybolursa, Zoner Mobile Security programı sayesinde akıllı telefon kolaylıkla bulunabiliyor.

Cihazları tam kapasiteli şekilde koruyan diğer programlara kıyasla çok daha pratik, çok daha işlevsel ve çok daha etkili olan bu program kapsamında cihazınıza gelen hiçbir virüs içerikli yazılım herhangi bir noktada barındırılmıyor ve bertaraf edilerek telefon temiz tutuluyor. Bu programın ücretsiz bir versiyonu bulunmasa da, verilen ücret karşısında alınan hizmet oldukça fazla ve yeterli geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.