Turkcell Bedava 1Gb İnternet Kazanma

Turkcell kazandırmaya devam ediyor. Sürekli yeni uygulama yada uygulama güncellemelerine hediye internet paketleri veren Turkcell adında sadece...

Turkcell Bedava 1Gb İnternet Kazanma
Eklenme Tarihi: 17 Kasım 2017 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 593 views

Turkcell kazandırmaya devam ediyor. Sürekli yeni uygulama yada uygulama güncellemelerine hediye internet paketleri veren Turkcell adında sadece operatör olarak bahsedilmemesi için teknoloji marketlerinde bir çok fayda sağlayıcı uygulamalarla bağımlılık yaratmayı hedefledi aşikar.

Turkcell sarı kutu çılgınlığından sonra bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Şuanki turkcell 1 gb bedava internet kampanyası ise Bip Messenger’da grup oluşturmak ve grup da yazışmak, turkcell sadece bip’deki grup mesajlaşma deneyimini yaşayın diye vermiş olduğu bu hediyeyle bakalım Türkiye’de büyük ses getirebilecek mi ?

turkcell bipde grup kurana 1gb bedava internet

Turkcell Bedava 1Gb İnternet Kazanmak için bip uygulamanız yoksa bip’i indirin ve ardından bir sohbet grubu oluşturun grup da insanları bir araya getirip 2-3 kelime yazın ardında 1 gb hediye internet kazandınız sms’iyle birlikte doyasıya sörf yapın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları