Alpemix

Teknolojinin gelişmesi ile beraber hayatımızın her noktasına çeşitli programlar girmeye başladı. Özellikle birbirlerinden uzakta yaşayan fakat...

Alpemix
Eklenme Tarihi: 12 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.423 views

Teknolojinin gelişmesi ile beraber hayatımızın her noktasına çeşitli programlar girmeye başladı. Özellikle birbirlerinden uzakta yaşayan fakat yan yana olmak zorunluluğu hisseden kişiler için bir takım programları kullanmak adeta zorunluluk halini aldı. Bu durum sadece uzaklardaki sevgilileri değil, şirketinizin iş yaptığı tedarikçi firmaları, üniversite proje yaptığınız yurt dışı kaynaklı gençleri ya da akla gelen diğer insanları da kapsamaktadır. Sadece haberleşme olarak değil, diğer farklı amaçlardan dolayı da söz konusu programlar geliştirilmektedir. Alpemix, bu alanda çığır açan bir program olarak dikkat çekmektedir.

alpemix-uzaktan-yardim_294x294

Alpemix’in kullanım amacı, uzaklarda olan paydaşları tek bir noktada buluşturmaktır. Bu sayede gerek ders, gerek proje, gerek farklı bir amaç uğruna birlikte çalışmak zorunda olan kişilere Alpemix yardımcı olacaktır. Söz konusu programın sayesinde, sunum ve eğitimler rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Programın özellikleri ise oldukça sağlam bir hava ile gözümüze çarpıyor. Örneğin, programı kullanabilmek için herhangi bir yere üyelik şartı aranmıyor. Aynı zamanda, programın kurulumu çok kolay gerçekleşiyor ve tabi ki program ücretsiz olarak piyasada yer alıyor. Bu kadar iyi ve güzel özelliğin yanı sıra, aynı anda fazla kişi ile eğitim yapmak ya da bir konuda fikir alış verişinde bulunmak da diğer avantajlı noktaları işaret ediyor. Hepsinden öte olarak, programın kurulumundan itibaren karşı taraftaki bilgisayarın IP ve adres bilgilerine ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları