Camera+ Legacy

Manuel kamera uygulaması olarak karşımıza çıkan Camera+ Legacy programı ekranın herhangi bir yerine dokunarak fotoğraf çekimi sağlamaktadır. ...

Camera+ Legacy
Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2018 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 640 views

Manuel kamera uygulaması olarak karşımıza çıkan Camera+ Legacy programı ekranın herhangi bir yerine dokunarak fotoğraf çekimi sağlamaktadır.  Yüksek performansa sahip olan manuel fotoğraf uygulaması olan Camera+ Legacy, ücretli olmasına rağmen bu ücreti sonuna kadar hak eden bir uygulamadır.  Zengin bir kontrol sistemi bulunan program sayesinde fotoğraf çekme çok daha eğlenceli bir hal almaktadır. ayrıca sunduğu efektler ile Camera+ Legacy programı sayesinde fotoğraflarınız görsel bir şölene dönecektir. İPhone her şeyi otomatik yapan fotoğraf çekimine karşın manuel şekilde fotoğraf çekimi sağlayan Camera+ Legacy programı sayesinde çekilen fotoğraflar sizin için daha da içselleşecektir. Ayrıca programın indirmesi son derecek olay ve pratik bir şekilde tamamlanmaktadır.

Camera+ Legacy indirme için İTunes içerisinden programı bulmak ve indirmek gerekmektedir. Cüzi bir ücret karşılığında bu programı indirmek oldukça basittir. Akıllı telefonlarınızda bulunan diğer pek çok program gibi telefona indirilen Camera+ Legacy programının kurulumu da genel olarak aynı şekilde gerçekleşmektedir. Programın kurulumunun hemen ardından saniyeler içinde dahi telefonunuz ile dilediğiniz şekilde ve kendi kontrolünüz ile fotoğraf çekmeye başlamaktasınız. Böylece indirilen program ile yapılan çekimler manuel ayarlama yapılarak tamamen kişisel tercihler ile oluşturulan bir uygulama sağlamaktadır. Ayrıca bu uygulama ile sadece fotoğraf çekimi değil çekilen fotoğrafların görsel düzenlemeleri de oldukça basit bir şekilde ve son derece estetik bir halde yapılmaktadır.

Uygulama ile ilgili ayrıntılara ve gereken bilgilere İTunes üzerinden ulaşmak mümkündür. Camera+ Legacy programı tarafından çekilen ve düzenlenen fotoğrafların hangi şekilde bulunacağı program indirme esnasında karşılaşılan özellikler arasında yer almaktadır. indirilen Camera+ Legacy programı ücreti sağladığı eğlence ve kolaylık yanında oldukça cüzi miktarda kalmakla beraber ödenen parayı sonuna kadar hak etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları