USB Disc Security

Bilgisayarlara bulaşan kötü niyetli yazılım, trojen ve diğer tip virüslerin büyük bir kısmı, her türlü cihaza takılıp çıkartılarak adeta...

USB Disc Security
Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 870 views

Bilgisayarlara bulaşan kötü niyetli yazılım, trojen ve diğer tip virüslerin büyük bir kısmı, her türlü cihaza takılıp çıkartılarak adeta hastalık kapan USB aparatlarından gelmektedir. Bir cihaza takıldıktan sonra başka bir cihaza daha takılan, sağlıklı bir kontrol olmadığı için takıldığı her bilgisayara üzerindeki virüsleri bulaştıran bu USB bellekler aslında bilgisayarlar açısından oldukça tehlikelidir. Ancak bu tehlikeyi bertaraf etmek için alınabilecek önlemler de bulunmaktadır.

usb-disk-security-son-surum-indir-5

USB Disc Security programı ile bilgisayarınıza takılan USB’leri olması gereken bir biçimde kontrol ederek virüs taraması yapabilirsiniz. Bu sayede USB henüz bilgisayarda aktif olmadan ve kullanılmadan geniş bir tarama işlemi görmüş olur. İçinde bulunan tüm zararlı yazılımların bertaraf edildiği, virüslerin ortadan kaldırıldığı ve trojenlerin deaktif edildiği bu program, dosya boyutu olarak da çok küçük olduğu için çok kısa bir sürede indirilerek kurulabilmektedir.

Öte yandan USB Disc Security programı, bilgisayarınızda kurulu olan anti virüs programları ile de uyumlu çalışılır ve kesinlikle bu programlar ile çakışmaz. Bu nedenle de söz konusu yazılım oldukça rahat bir kullanıma sahiptir.

Son olarak bahsedilmesi gereken bir diğer nokta ise, hem USB cihazlarını, hem de bilgisayarlarınızı bu denli koruma altına alan bir virüs tarama ve deaktif etme programın tamamen ücretsiz bir şekilde piyasaya sürülmesi kullanıcıları da oldukça memnun etmiştir.

Programı indirmek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları