Recover My Files

Bilgisayarlarımızdan yanlışlıkla sildiğimiz dosyalar ya da bilerek ve isteyerek silip de yeri geldiğinde yeninden ihtiyaç duyduğumuz programlar...

Recover My Files
Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.314

Bilgisayarlarımızdan yanlışlıkla sildiğimiz dosyalar ya da bilerek ve isteyerek silip de yeri geldiğinde yeninden ihtiyaç duyduğumuz programlar olabiliyor. Bu tip kayıp veri durumlarında ise yapılması gereken tek şey, silinen verileri geri getirmeyi başarabilmek… İşte bu noktada, devreye silinen dosyaları geri getiren programlar giriyor. Bunların içindeki en önemlilerinden biri ise, Recover My Files!

file-drive-recovery

Oldukça basit bir ara yüz ile çalışan program, doğrudan amaca yönelik olarak tasarlanmış bir panele sahip. Programın kullanılması da bu nedenle oldukça pratik oluyor. Öncelikli olarak tarama yapılacak olan sabit disk seçiliyor, ardından da tarama işlemi başlatılıyor. Süreç oldukça hızlı ilerliyor ve program size tarama sonucunda bir liste oluşturuyor. Bu liste içerisinden hangi dosyayı kurtarmak istediğinize siz karar veriyorsunuz.

Programın bir başka avantajı da, tarama işlemi sonucunda ortaya çıkan listenin bir metin belgesi halinde kaydedilerek daha sonra yeniden bu liste üzerinden veri kurtarma işleminin yapılabilecek olması…

Diğer taraftan, yalnızca sizin sildiğiniz dosyaların değil, aynı zamanda çeşitli güncellemeler sırasında bilgisayarın kendi kaldırdığı bir takım programlar ya da yamalar ve eklentiler de Recover My Files sayesinde ortaya çıkartılabiliyor.

Her açıdan size yardımcı olacak, shift + delete şeklinde sonsuzluğa yolladığınız tüm dosyaları yeniden önünüze çıkartacak olan bu program oldukça işe yarıyor.

Programı indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir