Geveze Android Sohbet ve Chat Uygulaması

Twitter ve facebook gibi sosyal ağların kullanımı neredeyse maksimum seviye'ye ulaşmasıyla artık sohbet ve chat siteleri unutulur oldu. Artık...

Geveze Android Sohbet ve Chat Uygulaması
Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2015 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 809

Twitter ve facebook gibi sosyal ağların kullanımı neredeyse maksimum seviye’ye ulaşmasıyla artık sohbet ve chat siteleri unutulur oldu. Artık herkes akıllı telefon ve tabletlerinden sosyal ağları kullanarak ücretsiz bir şekilde arkadaşlarıyla ve tanımadığı insanlarla tanışıp sohbet edebiliyor. Geveze android sohbet ve chat uygulaması tamda bu nokta da devreye giriyor ve unutulan o chat ve sohbet siteleri artık android cihanızda canlandırmaya kararlı.

Ücretsiz olarak android kullanıcılarına sunulan bu sohbet ve chat uygulaması geçmişten günümüze kullanılmakta olan irc alt yapısıyla hizmet ediyor. Geveze android uygulamasının özelliklerinden bahsedecek olursak içerisinde bir çok çeşitli oda bulunmakta; genel sohbet bölümüne giriş yaparak anlık olarak binlerce kişiyle sohbet edebilir radyo odalarına girerek istek parçalarda bulunabilir ve özel sohbete girerek dilediğiniz kişiyle özel sohbetler edebilirsiniz. Ayrıca sadece sohbet amaçlı değil oyun amaçlı da bu uygulamayı kullanmanız mümkün. Nasıl mı ? Soru- Cevap bölümünü kullanarak robotun size gönderdiği soruları en hızlı siz yanıtlayın ve puanları toplayarak zafere ulaşın oldukça eğlenceli bir kategori olmasına rağmen rakipleri de hafife almamak gerek.

Geveze android sohbet ve chat uygulamasını google play store’den üzerinden ücretsiz olarak android cihazınıza indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.