Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Fiyatları 2014

Vodafone son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ve tarifelerle diğer operatörlere meydan okumaya devam ediyor. Kullanıcıların özellikle...

Vodafone Faturalı ve Faturasız Hat Fiyatları 2014
Eklenme Tarihi: 30 Ekim 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 17.417 views

Vodafone son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ve tarifelerle diğer operatörlere meydan okumaya devam ediyor. Kullanıcıların özellikle vodafone’ı seçmelerinin sebepleri ise bazı operatörlere göre çekim kalitesini her geçen gün arttırmakta ve internet hızını da oldukça iyi durumda. Tabi ki bu istatistiklerin Türkiye’nin %100’ünü kapsamıyor biliyorsunuz yukarıda bahsetmiş olduğumuz çekim kalitesiyle ilgili yorumumuz genelleme yapılarak söylenmiştir. Vodafone vermiş olduğunuz hizmet kalitesinden bahsetmişken şimdi de biraz faturalı ve faturasız hat fiyatları 2014 yılında ne durumda gelin birlikte inceleyelim.
Vodafone hat fiyatları 2014
Vodafone hat fiyatları faturasız 2014
Vodafone 5 TL Hediyeli : 35 TL
Vodafone 10 TL Hediyeli : 39 TL

Vodafone’da faturalı hatlara herhangi bir ücret ödemeden sahip olabiliyorsunuz bunların yanı sıra eğer faturasız hat alacaksanız herhangi bir ücret ödemenize gerek yok ücretsiz olarak vodafone’a geçiş yapabiliyorsunuz.

Not: Vodafone hat fiyatları 2014 kampanyaları sürekli değişiyor, o yüzden en yakın vodafone bayisinden güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.  Bu yazımızda sizlere vodafone hat ne kadar ? , vodafone hat fiyatları 2014 ve 2015 yılından ne durumda olduğundan bahsettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları