WhatsApp Web QR kodu okutma sorunu için güncelleme çıktı

WhatsApp geçtiğimiz günlerde WhatsApp Web servisi duyurmuştu ve WhatsApp Web sayesinde artık bilgisayardan whatsapp'a giriş yapmamıza imkan...

WhatsApp Web QR kodu okutma sorunu için güncelleme çıktı
Eklenme Tarihi: 2 Şubat 2015 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.228 views

WhatsApp geçtiğimiz günlerde WhatsApp Web servisi duyurmuştu ve WhatsApp Web sayesinde artık bilgisayardan whatsapp’a giriş yapmamıza imkan sağlamıştı. Ancak whatsapp’den inanılmaz ve beklenmedik bir hata gelmişti. Küçük ekranlı cihazlarda whatsapp Web’de QR kodu okutulmuyordu. Daha önce WhatsApp Web Qr kodu okutma sorununu nette ilk biz bulmuştu ve bu sorunun çözümünü http://www.fullturkceindir.com/whatsapp-web-qr-kodu-okutma-sorunu-ve-cozumu.html bu linkte duyurmuştuk.

Yaptığımız bu haber sayesinde Whatsapp web kullanamayan kullanıcılar artık whatsapp web’e girebiliyorlardı ve bu sorunu whatsapp’a anında bildirmiştik. Yapmış olduğumuz bildirimler ve kullanıcıların bildirimleri ses getirmiş olmalı ki whatsapp yeni bir güncelleme daha çıkarttı. Bu güncelleme sayesinde artık WhatsApp Web’de Qr kodu okutma sorunu diye bir şey kalmadı. Google play store’den Whatsapp uygulamınızı güncelleyerek WhatsApp Web’e rahatlıkla girebilirsiniz.

Google play store’den Whatsapp güncellenmesini indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları