Winzip

Artık her dakika bilgi ve veri paylaşımının bir ihtiyaç haline dönüştüğü teknoloji ve iletişim dünyasında, kimi paylaşımların elektronik...

Winzip
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 964 views

Artık her dakika bilgi ve veri paylaşımının bir ihtiyaç haline dönüştüğü teknoloji ve iletişim dünyasında, kimi paylaşımların elektronik postalara sığmadığı ve daha büyük alanlı gereçlerle bu dosyaların aktarıldığı bilinen bir gerçektir. Ancak dosyaların sıkıştırılması ile bariz bir yer kazancının elde edilmesi, bunun akabinde de rahatlıkla elektronik posta yolu ile dosya paylaşımlarının başarıyla gerçekleştirilmesi, oldukça önemli bir durumdur. Tam da bu noktada, dünyanın en eski ve en popüler sıkıştırma programı olan Winzip devreye girmektedir. Winzip, bu güne kadar sahip olduğu tecrübesi kullanışlılığı ile oldukça pratik bir işlemi kullanıcılara sunmaktadır.

winzip

Var olan dosyaları sıkıştırmaya ve sıkıştırılmış halde gelen dosyaları açmaya yarayan program, neredeyse her bilgisayarda bulunmaktadır. Popülaritesini kolay kullanım avantajına ve ücretsiz oluşuna borçlu olan Winzip, her açıdan oldukça yararlı bir yazılım olduğunu senelerdir kanıtlamaktadır. Onlarca çeşit uzantıya destek veren program, orijinal ve örnek alınan bir sıkıştırma programı olarak, kimi zaman bilgisayarda boş yere yer kaplayan ancak silinmek istenmeyen çoğu dosyanın sıkıştırılması ve bu sayede yer kazancının sağlanması amacı ile de kullanılmaktadır.

Bugün yapılan çoğu veri ve dosya transferi, mümkün mertebe sıkıştırılan dosyalar eşliğinde yapılmaktadır. Bu şekilde yapılan aktarımlar hem kolay, hem pratik, hem ücretsiz, hem de hızlı gerçekleşmektedir. Yani Winzip, kullanıcıların dosya transferi anlamında ihtiyaç duyduğu her hizmeti bir bakıma sağlamaktadır.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları