Avea, Turkcell, Vodafone Puk Kodu Öğrenme

Avea, Turkcell, Vodafone hatlı telefonlarımızdan genelde telefon her kapanıp açıldığında pin kodu sormasın diye ayarlarız, ancak zaman zaman...

Avea, Turkcell, Vodafone Puk Kodu Öğrenme
Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 3.099 views

Avea, Turkcell, Vodafone hatlı telefonlarımızdan genelde telefon her kapanıp açıldığında pin kodu sormasın diye ayarlarız, ancak zaman zaman Avea, Turkcell yada Vodafone hattımızı başka bir telefona taktığımızda bizden pin kodu istemektedir.Her zaman şifresiz olarak giriş yaptığımızdan pin kodumuzu hatırlayamayız 3 defa pin kodunu yanlış girdiğimizde ise pin kodumuz bloke olur ve bizden PUK1 kodunu ister, puk kodu Avea, Turkcell yada vodafone hattınızı alırken sim kartınıza birleşik olan kredi kartına benzeyen kartın üzerinde puk kodu yazmaktadır.Eğer kartınız yoksa internet üzerinden yada müşteri hizmetlerinden bu işlemleri halledebilirsiniz. İnternet’ten üzerinden puk kodu öğrenme işlemleri avea, turkcell ve vodafone hat sahipleri için aşağıda işlemlerin nasıl yapılacağı anlatılmıştır.

 

Avea Müşteri Hizmetlerinden Puk Kodu Öğrenme İşlemleri ;

Avea hatlı bir cep telefondan 500 arayıp , müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra puk kodumu öğrenme istiyorum dedikten sonra sizden güvenlik nedeniyle bir takım kişisel bilgiler isteyecektir, daha sonra puk kodunuzu değiştirebilirsiniz.

Avea İnternet Üzerinden Puk Kodu Öğrenme İşlemleri ;

Avea online işlemler merkezinde maalesef şuanda puk kodu öğrenme ile ilgili kullanıcıya açık bir hizmet bulunmamaktadır.Müşteri Hizmetlerini arayarak puk kodu öğrenebilirsiniz.

 

Turkcell Müşteri Hizmetlerinden Puk Kodu Öğrenme İşlemleri ;

Turkcell hatlı bir cep telefondan 444 0 532 arayıp , müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra puk kodumu öğrenme istiyorum dedikten sonra sizden güvenlik nedeniyle bir takım kişisel bilgiler isteyecektir, daha sonra puk kodunuzu değiştirebilirsiniz.

Turkcell İnternet Üzerinden Puk Kodu Öğrenme İşlemleri ;

Turkcell internet sitesine girip , online işlemler merkezinden telefon numaranız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra  Puk kodu öğrenme menüsüne girip puk kodunuzu alabilirsiniz.

 

Vodafone Müşteri Hizmetlerinden Puk Kodu Öğrenme İşlemleri ;

Vodafone hatlı bir cep telefondan 7000 arayıp , müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra puk kodumu öğrenme istiyorum dedikten sonra sizden güvenlik nedeniyle bir takım kişisel bilgiler isteyecektir, daha sonra puk kodunuzu değiştirebilirsiniz.

Vodafone İnternet Üzerinden Puk Kodu Öğrenme İşlemleri ;

Vodafone internet sitesine girip , Vodafone My  sistemine telefon numaranız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra son taraftaki menüde Abonelik işlemleri menüsüne girip PIN/PUK başlıklı menüye girip puk kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları