Kuryenet Kargo ve Gönderi Takip

Kuryenet Kargo ve Gönderi Takip sistemi, teknolojini sürekli olarak gelişmesiyle artık kargo, gönderi, post gönderimi gibi yaptığımız...

Kuryenet Kargo ve Gönderi Takip
Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 17.097

Kuryenet Kargo ve Gönderi Takip sistemi, teknolojini sürekli olarak gelişmesiyle artık kargo, gönderi, post gönderimi gibi yaptığımız işlemlerde kargom nerede ? gönderim gitti mi ? postam ulaştı mı ? soruların artık cevapsız kalmayacak kuryenet kargo ve gönderi takip sistemiyle kargonuz şuanda nerede ? teslimat adresine ulaştımı ?gibi bütün bilgileri sistem üzerinden rahatlıkla görebileceksiniz.

 

Kuryenet Kargo ve Gönderi takipi için kuryenet internet sitesine girip gönderi sorgulama sayfasına girdikten sonra , gönderi numarası yada fatura numarasıyla kargo ve gönderilerinizi sorgulayabilirsiniz eğer kurumsal müşteri iseniz kuryenet tarafından size bir k.adı ve şifre  verilmesi gerekmektedir o k.adı ve şifreyle kargo ve gönderi takip sistemini yönetebilirsiniz.

kurumsal müşteriler için kargo ve gönderi takip sistemi ; https://takip.kuryenet.com.tr/BankaTakip/Login.aspx

Bireysel müşteri için kargo ve gönderi takip sistemi  ; http://www.kuryenet.com.tr/

  1. Garanti Bankasından maaş kartım gelecekti…Bir hafta önce haber verildi….Ne zaman gelecek ?

  2. garanti Bankası maaş kartım bir haftadan beri kuryenizde…Adresime gelecek diye bekliyorum…Ama nafile….

  3. Kuryeniz gelmediği halde 2 kez uğradığını belirten notlar yazmıştır. Ayrıca cep telefonumdan arayarak yaya olduğunu eve gelemeyeceğini , benim Yeşilköy çarşısına gelmemi talep etmiştir. Bunlar ciddi bir firmaya yakışmıyor. Birşeyler yapacakmısınız

  4. Ellı sefer telefon ettim, kartlarınız bugün size teslim edilecek diyorlar ne gelen var ne giden, kurye net elindeki gönderiyi 15 gün bekletmeden teslim etmiyor herhalde, kurye net son derece ciddiyetsiz ve duyarsız bir şirket, yalan konuşuyorlar.
    İsmail Cenap İrfanoğlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.