Android Google Adsense indir

Android Google Adsense uygulaması telefonunuzda adsense hesabınızı kontrol etmeye yarayan bir uygulamadır. İlk başta Türkiye'deki...

Android Google Adsense indir
Eklenme Tarihi: 3 Şubat 2015 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı:

Android Google Adsense uygulaması telefonunuzda adsense hesabınızı kontrol etmeye yarayan bir uygulamadır. İlk başta Türkiye’deki kullanıcıların google adsense uygulamasını kullanmalarına olanak sağlanmamış olsa bile şuanda Türkiye engelli kaldırılmış durumdadır. Türkiye’deki Adsense yayıncıları rahatlıkla google adsense programını kullanabilmektedir.

Android Google Adsense uygulaması sayesinde tahmini kazançları, sayfa görüntüleme sayısını,tıklamaları, sayfa to’su, Tbm, safya bgbg’si gibi bir çok özelliği uygulama ekranınızda bulmanız mümkün. Aslında adsense web’te gerçekleştirmiş olduğunuz bütün işlemlerinizi bu uygulamayla da gerçekleştirebilirsiniz. İlk açılışta ara ara yüklenme hatası verse de her daim yanınızda olan bir adsense uygulaması sayesinde kazançlarınızı sürekli olarak takip edebilirsiniz. Unutmadan Adsense uygulaması tamamıyla Türkçe arayüze sahiptir.

Ücretsiz olarak adsense yayıncılarına sunulan bu android google adsense uygulamasını google play store’den indirmek için tıklayın.
Google play store’de Türkiye engelline takılanlar için direk fullturkceindir.com serverlarından indirmek için tıklayın. (rar şifresi: fullturkceindir.com)

Android Google Adsense uygulamasından ekran görüntüleri;

Android Adsense Uygulaması Ana Görünüm T.Kazançlar Android Adsense Uygulaması Sayfa Görüntülemesi Sekmesi Android Adsense Uygulaması Tıklamalar Sekmesi Android Adsense Uygulaması Genel Bakış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir