Fraps

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber ihtiyaçlarımız da farklılaştı ve çoğaldı. İnternet kullanımı ve sanal dünyadaki etkinliklerimiz bir...

Fraps
Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.514 views

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber ihtiyaçlarımız da farklılaştı ve çoğaldı. İnternet kullanımı ve sanal dünyadaki etkinliklerimiz bir takım yeni gereksinimlerimizi de ortaya çıkardı. Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımların ilgi çekici olması, şirketler tarafından uygulanan viral reklamların sıra dışı şekilde yaratılması gibi noktalarda, rağbet gören ve farkındalık yaratan görüntüleri ve videoları izleme imkanları doğru. Tam da bu noktada, kimi videoları bir şekilde kaydetmek ihtiyacı hissettik.

d9a3765f

Fraps, bilgisayar ekranındaki görüntüleri kaydedebilen ve bu ham görüntüleri düzenleme imkanı veren harika bir görüntü kaydetme programıdır. Pek çok sanal dünya yöneticisinin kullandığı bu program, zaman içinde çok hızlı yayılarak gençlerin de kendi işlerini halletmeleri için yardımcı bir program olarak kullanılmaya başlanmıştır. Yalnızca keyfi uygulamalarda değil, videolar üzerinden eğitim yayını yapan kurumların da bu program ile kaliteli eğitim videoları hazırladığı bilinmektedir.

Diğer taraftan Fraps, sadece video yakalamıyor. Görüntü konusunda her çeşit yakalama işlemini başarabilen program, şu an için alanının en iyi yazılımları arasında gösteriliyor. Fotoğraf yakalayan, anlık görüntüyü hafızada tutan program, çok sayıda moderatör ve yöneticinin elinin altında tuttuğu ve sürekli kullandığı bir program olarak biliniyor.

Fraps, kolay ara yüzü ve pratik kullanımı ile kullanıcısına büyük bir rahatlık da sağlıyor. Bu durum da kullanıcıları programa yönlendiren ayrıntıları oluşturuyor.

Programı indirmek için tıklayın.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları