Mummy Maze Deluxe!

Bilgisayar oyunları hayatımızın en büyük eğlencelerinden birisi halini aldı. Artık sokaklarda çeşitli oyunlar oynamak yerine, küçüklü büyüklü herkes evinde ve bilgisayar başında kendilerinin çok sevdiği oyunları oynuyorlar. Haliyle, bu kadar çeşitli insana göre farklı tatlarda ve türlerde oyunların olduğunu bilmek de gayet doğal. Bu oyunlar spor ile alakalı olan futbol ya da basketbol oyunları olabildiği gibi, aynı zamanda strateji ya da savaş oyunları da olabilmektedir. Mummy Maze Deluxe ise sizleri bambaşka heyecanlara sürükleyecek olan oyunların başında gelmektedir. Oyun içinde bir labirentte kendinizi buluyor iken, bu labirentte yalnız olmadığınızı anladığınızda, aslında oyunun gerçeğe ne kadar yakın korkunçlukta ve heyecanlılıkta olduğu görüyorsunuz. Çünkü bu oyun bir mumya oyunu ve labirent içindeki tuhaf mumyalar da sizin için aslında bir tehlikeyi oluşturuyor. Mummy Maze Deluxe sizlere bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu sayede sizler de daha önce tecrübe etmediğiniz bir deneyimi tatmak için kolları sıvıyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra, Mummy Maze Deluxe mumya oyununun […]

Mummy Maze Deluxe!

Bilgisayar oyunları hayatımızın en büyük eğlencelerinden birisi halini aldı. Artık sokaklarda çeşitli oyunlar oynamak yerine, küçüklü büyüklü herkes evinde ve bilgisayar başında kendilerinin çok sevdiği oyunları oynuyorlar. Haliyle, bu kadar çeşitli insana göre farklı tatlarda ve türlerde oyunların olduğunu bilmek de gayet doğal. Bu oyunlar spor ile alakalı olan futbol ya da basketbol oyunları olabildiği gibi, aynı zamanda strateji ya da savaş oyunları da olabilmektedir. Mummy Maze Deluxe ise sizleri bambaşka heyecanlara sürükleyecek olan oyunların başında gelmektedir.

20826_scr

Oyun içinde bir labirentte kendinizi buluyor iken, bu labirentte yalnız olmadığınızı anladığınızda, aslında oyunun gerçeğe ne kadar yakın korkunçlukta ve heyecanlılıkta olduğu görüyorsunuz. Çünkü bu oyun bir mumya oyunu ve labirent içindeki tuhaf mumyalar da sizin için aslında bir tehlikeyi oluşturuyor. Mummy Maze Deluxe sizlere bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu sayede sizler de daha önce tecrübe etmediğiniz bir deneyimi tatmak için kolları sıvıyorsunuz.

Tüm bunların yanı sıra, Mummy Maze Deluxe mumya oyununun yön tuşları başta olmak üzere çeşitli yardımcı tuşlarla da oynanabildiği bilinmektedir. Görevleri tamamlayarak labirentten kaçmak mümkün iken, oyunun ücretsiz olması da bir başka güzel ve tatmin edici bir etken olmaktadır. Bu oyunu mutlaka denemeli ve yeteri kadar bilgi ve tecrübe sahibi olmalısınız.

indirmek için tıklayınız.

Benzer Yazılar

Pubg Mobil Bilgisayarda Ücretsiz Nasıl Oynanır

2017-2018 yılının en çok oynanan oyunlarından olan Playerunknown’s Battlegrounds bilgisayar sürümünden sonra pubg mobil sürümüyle artık telefon ve tabletlerden oynamak  artık mümkün. Pubg Mobil oyununu telefondan oynayamayan bir çok kullanıcı pubg’nin pc sürümü yerine pubg mobil uygulamasını bilgisayardan oynamak için bluestacks tarzı programlar aracılığıyla oyuna girmektedir. Ancak biz size bu programların dışında daha kullanışlı bir windows programından bahsedeceğiz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda pubg mobil oynamak Tencent Gaming Buddy sayesinde mümkün. Tencent Gaming Buddy sayesinde telefon ve tabletler de yaşamış olduğunuz grafik ve lag sorunları yaşamayacak ve daha keyifli bir oyun oynayacaksınız. Üstelik Tencent Gaming Buddy sayesinde pubg mobil’e gelen bütün güncellemeleri de indirebileceksiniz. Sizde hemen ücretsiz olarak Tencent Gaming Buddy programını indirin ve pubg mobil keyfini bilgisayarınızda yaşayın.

Halo: Spartan Assault

Halo serisi uzun bir süredir farklı varyasyonları ile oyun severlerin gündemini meşgul ediyor. Burada asıl önemli olan nokta ise, Halo serisinin genel olarak birbirine benzemiş olmasının eleştirileri konuşulurken, Halo: Spartan Assault versiyonu ile shooter tarzı bir oyuna evrilmiş olmasıyla çok fazla destekçinin ortaya çıkması oldu. Yani oyun, Halo serisine bambaşka bir heyecan katarak bir çatışma havasını yakaladı ve aksiyon oyunu sevenlere nefis bir shooter tarzı oyun kazandırdı. Oyundaki görsel efektler, silah çeşitleri, ses düzenleri ve diğer parametreler oldukça keyifli. Oyuncular oyuna artık daha sıkı bağlılar. Bundan sonra da Halo: Spartan Assault oyunu ile farklı atmosferin sürdürüleceği düşünülüyor.

LEGO Hero Factory Brain Attack

LEGO oyuncaklarını hepimiz çok iyi biliyoruz. İlk başlarda daha basit ve daha sabit karakterli oyuncaklar olarak oynadığımız bu malzemeler, zaman içinde farklı ve değişik kahramanlara da dönüştüler. En nihayetinde ise ortaya, bu kahramanların giriştiği maceraları konu alan LEGO Hero Factory Brain Attack gibi harika bir oyun çıktı. Oyunu her yaştan insan rahatlıkla oynayabiliyor. Geçmişinde Legolar ile sürekli oynamış bir nesilseniz eğer, oyunun görselliği sizi daha çok vuruyor. Tüm o müthiş kahramanları aslında çocuğunuz gibi hissediyorsunuz. Bu nedenle de oyun sizi daha çok sarıyor. Şimdi siz de LEGO Hero Factory Brain Attack oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.  

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele
Verified by MonsterInsights