Mummy Maze Deluxe!

Bilgisayar oyunları hayatımızın en büyük eğlencelerinden birisi halini aldı. Artık sokaklarda çeşitli oyunlar oynamak yerine, küçüklü...

Mummy Maze Deluxe!
Eklenme Tarihi: 16 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.110 views

Bilgisayar oyunları hayatımızın en büyük eğlencelerinden birisi halini aldı. Artık sokaklarda çeşitli oyunlar oynamak yerine, küçüklü büyüklü herkes evinde ve bilgisayar başında kendilerinin çok sevdiği oyunları oynuyorlar. Haliyle, bu kadar çeşitli insana göre farklı tatlarda ve türlerde oyunların olduğunu bilmek de gayet doğal. Bu oyunlar spor ile alakalı olan futbol ya da basketbol oyunları olabildiği gibi, aynı zamanda strateji ya da savaş oyunları da olabilmektedir. Mummy Maze Deluxe ise sizleri bambaşka heyecanlara sürükleyecek olan oyunların başında gelmektedir.

20826_scr

Oyun içinde bir labirentte kendinizi buluyor iken, bu labirentte yalnız olmadığınızı anladığınızda, aslında oyunun gerçeğe ne kadar yakın korkunçlukta ve heyecanlılıkta olduğu görüyorsunuz. Çünkü bu oyun bir mumya oyunu ve labirent içindeki tuhaf mumyalar da sizin için aslında bir tehlikeyi oluşturuyor. Mummy Maze Deluxe sizlere bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu sayede sizler de daha önce tecrübe etmediğiniz bir deneyimi tatmak için kolları sıvıyorsunuz.

Tüm bunların yanı sıra, Mummy Maze Deluxe mumya oyununun yön tuşları başta olmak üzere çeşitli yardımcı tuşlarla da oynanabildiği bilinmektedir. Görevleri tamamlayarak labirentten kaçmak mümkün iken, oyunun ücretsiz olması da bir başka güzel ve tatmin edici bir etken olmaktadır. Bu oyunu mutlaka denemeli ve yeteri kadar bilgi ve tecrübe sahibi olmalısınız.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları