Samsung Galaxy Telefonlarda Ses Yükseltme

Telefon almaya gittiğimizde bazen almak istediğimiz telefona o kadar çok odaklanmışız ve etkilenmişizdir ki telefonun eksi yönlerini görmekte zorlanırız aslında eksi yön olarak ta nitelendirmek Samsung Galaxy telefonlarına haksızlık olur bazı modellerde telefonun sesi az çıkmaktadır yada ihtiyacımızı karşılamamaktadır. Özellikler Samsung Galaxy telefonları cüzdan şeklinde kılıfta kullanıyorsak telefonumuza çağrı yada bir bildirim geldiğinde bunun sesini duymakta oldukça zorlanırız özellikle sesli ortamlarda bu telefon çağrısını yakalamak bir o kadar daha zorlaşır. Samsung Galaxy marka telefona sahipseniz ve bu sorunları yaşıyorsanız artık endişelenmenize yada telefonunuzu sesi sırf sizin için yeterli değil diye değiştirmenize gerek yok. Android işletim sisteminin çıkmasıyla artık her şey yönetilebilir bir hal aldı. Dolayısıyla artık Android işletim sistemli Samsung Galaxy telefonlarımızı da dilediğimizce yönetebileceğiniz ve özel telefon kodları sayesinde Samsung Galaxy telefonlarda ses yükseltme işlemini yapabileceğiniz. Aşağıda çeşitli Samsung Galaxy telefonlarda ses yükseltme taktiklerini ve telefon kodlarını halk arasında telefon şifrelerini verdik, kullanmış olduğunuz telefonun markasına göre işlemleri sırasıyla […]

Samsung Galaxy Telefonlarda Ses Yükseltme

Telefon almaya gittiğimizde bazen almak istediğimiz telefona o kadar çok odaklanmışız ve etkilenmişizdir ki telefonun eksi yönlerini görmekte zorlanırız aslında eksi yön olarak ta nitelendirmek Samsung Galaxy telefonlarına haksızlık olur bazı modellerde telefonun sesi az çıkmaktadır yada ihtiyacımızı karşılamamaktadır. Özellikler Samsung Galaxy telefonları cüzdan şeklinde kılıfta kullanıyorsak telefonumuza çağrı yada bir bildirim geldiğinde bunun sesini duymakta oldukça zorlanırız özellikle sesli ortamlarda bu telefon çağrısını yakalamak bir o kadar daha zorlaşır. Samsung Galaxy marka telefona sahipseniz ve bu sorunları yaşıyorsanız artık endişelenmenize yada telefonunuzu sesi sırf sizin için yeterli değil diye değiştirmenize gerek yok. Android işletim sisteminin çıkmasıyla artık her şey yönetilebilir bir hal aldı. Dolayısıyla artık Android işletim sistemli Samsung Galaxy telefonlarımızı da dilediğimizce yönetebileceğiniz ve özel telefon kodları sayesinde Samsung Galaxy telefonlarda ses yükseltme işlemini yapabileceğiniz. Aşağıda çeşitli Samsung Galaxy telefonlarda ses yükseltme taktiklerini ve telefon kodlarını halk arasında telefon şifrelerini verdik, kullanmış olduğunuz telefonun markasına göre işlemleri sırasıyla uygulayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Ace Serisi ses artırma

Samsung Galaxy Ace Modellerinde Ses Yükseltme ve Artırma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Çağrı ekranında yani telefon numarası girilen ekranda *#197328640# yi tuşlayın ve service modu aktif olacak. Daha sonra “Audio” seçeneğine giriyoruz. Karşımıza yeni bir ekran çıkıyor. “MAX8899AMP” seçeneğini seçerek ” SET MP3 SPEAKER” a tıklıyoruz. “PRE AMP GAIN” seçeneğini seçtiğimizde MAXIM MP3 SPEAKER PGAIN menüsü ekranı karşımıza çıkacak. “20DB” yi seçip yeni açılan ekrandaki menüde “MAXIM MP3 SPEAKER PAGIN” tıklayıp Samsung Galaxy Ace ses artırma işlemini tamamlıyoruz.

samsung galaxy s1, s2, s3, s4, s5 serisi ses artırma

Samsung Galaxy  S1, s2, s3, s4, s5 Modellerinde Ses Yükseltme ve Artırma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Çağrı ekranında yani telefon numarası girilen ekranda *#197328640# yi tuşlayın ve service modu aktif olacak. Sırasıyla aşağıdaki menülere tek tek giriyoruz.

5 – Ses
1 – Sesli Arama
1 – Telefon Seti
1 – Ses
1 – SRC Konuşma RX Ses Düzeyi
5 – 5_lvl: 87

En son adımda soldaki menü tuşuna basıyoruz ve  0 ile 100 arasında bir değer gireceğiz bu ekranda 100 en yüksek ses düzeyidir, en son seste samsung galaxy telefonunuzu kullanmak istiyorsanız 100’i seçip onaylayın ses artırma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Benzer Yazılar

5G teknolojisi ne zaman yaygınlaşacak?

5G teknolojisi, mobil cihazlar için daha hızlı ve daha kararlı bir internet bağlantısı sağlayan bir teknolojidir. 5G teknolojisi, dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaya başlanmıştır, ancak Türkiye’de henüz tam olarak yaygınlaşmamıştır.   Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, 5G teknolojisi için frekans ihalesinin 2022 yılında tamamlanacağını ve 2023 yılında da ilk 5G sinyalinin vatandaşların hizmetine sunulacağını açıklamıştır. Ancak 5G teknolojisinin tam olarak yaygınlaşması için altyapı, cihaz ve lisans gibi birçok faktörün de hazır olması gerekmektedir. Bu nedenle, 5G teknolojisinin Türkiye’de ne zaman yaygınlaşacağı kesin olarak bilinmemektedir.   Bazı uzmanlar, 5G teknolojisinin Türkiye’de yaygınlaşması için 2025-2030 yılları arasını işaret etmektedir.

WhatsApp Alternatifi Mesajlaşma Uygulaması: Telegram

Telegram Nedir? Güvenilir Mi? WhatsApp uygulamasını bilmeyenimiz yoktur. Telegram da aynı WhatsApp içerikli bir uygulamadır ama kendini çok iyi pazarlayamamış ve öne çıkamamıştır. En son WhatsApp’da bulunan gizlilik ayarlarının değişimi insanları kuşkuya düşürdü ve gözler başka uygulama aramaya başladı. Bunlardan biri de Telegram oldu. Peki, Telegram nedir? Telegram’ın İçeriği Nedir? Telegram, bir insanlar arasında iletişim kurmak için kurulmuş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Gizliliğe önem veren bir uygulamadır. Mesaj yollayan kişinin belirlediği bir süre de mesajlar kendini imha eder ve bu sayede 3. kişiler mesajlara ulaşamaz. Normal silmediğiniz mesajlarda da sadece iletilen kişilerin dosyalarında bulunur. Ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa mesaj bildirimi gider ve bu sayede gizli bir şey yapılamaz. Herhangi bir dosya göndereceğiniz de 1.5 GB’ı geçmeyecek şekilde iletebilirsiniz. Fotoğraf, hareketli GIF’lar, ses kayıtları gibi şeyler bulunmaktadır. Bilinmeyen numaraları engelleyebilir, son görülmenizi kapatabilir, profilinizi istediğiniz insanlara gizleyebilirsiniz, konum paylaşımı yapabilir, çevrenizdeki insanların konumlarını izleyebilirsiniz, yanlış yazılan mesajı her iki taraftan da […]

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro İncelemesi

İOS 4 yıl önce

Apple teknoloji devi iPhone 12 serisini kullanıcılarına büyük sürpriz yaparak ani bir haberle iPhone 12 serisini duyurdu. Apple teknoloji devi iPhone 12 serisinde iddialı ve en hızlı çip’e sahip olduklarını (A14 bionic chip), ayrıca  muhteşem performans sergileyeceğine dair çok iddialılar. iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Fiyatları Ne Kadar ? iPhone 12: 128 GB 799 dolar / 256 GB 899 dolar, iPhone 12 Pro: 128 GB 999 dolar / 256 GB 1.099 dolar / 512 GB 1.299 dolar,   Gelin hep birlikte iPhone 12 ve iPhone 12 Pro serisini yakından inceleyelim. iPhone 12  6.1 inç Super Retina XDR ekrana sahip. Ekranın daha dayanıklı ve düşmelere karşı daha sağlam materyal’dan oluşturulmuştur. iPhone 12 serisinde 5 renk seçeneği bulunmakta. (Siyah, Beyaz, (PRODUCT)RED , Yeşil, Mavi) Çift sim destekli olup (nano SIM ve eSIM) 5G desteklemektedir. iPhone 12 serisi hafıza olarak, 64 GB, 128 GB, 256 GB kapasite seçenekleri mevcut. Ağırlığı 162 gr. […]

3 Yorum

  • vedat 17 Mart 2015

    Yaptim mmi kodu yanlis diyor

  • fatih 30 Mart 2015

    o işlemleri yapınca usb bağlanamıyor diye bağlantı sorunu yaşıyorum, sebebi ne olabilir.

  • abdullah 22 Mayıs 2015

    Yaptim ama numarayi eksik yada hatali kodladiniz diyor

Yorum Yaz

Rastgele