TTNET Tivibu indir

Tivibu programı TTNET.AŞ tarafından yapılmış bir televizyon ve film izleme programıdır. Ttnet abonelerinin yararlanabildiği tivibu programında...

TTNET Tivibu indir
Eklenme Tarihi: 2 Ocak 2015 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 3.658 views

Tivibu programı TTNET.AŞ tarafından yapılmış bir televizyon ve film izleme programıdır. Ttnet abonelerinin yararlanabildiği tivibu programında binlerce film, dizi , belgesel, spor, nostalji, çocuk, yaşam, eğlence kategorilerinde dilediğinizi seçip izleyebilirsiniz.

Tivibu programı sayesinde online olarak televizyon kanallarını da izleyebilir durdur izle , geri al izle vb. seçenekleri sayesinde herhangi bir işiniz çıktığı zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bunların yanı sıra tivibu programı içerisinde ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz servislerde bulunmaktadır. Bazı sinema filmleri ara sıra fırsatlar neticesinde ücretsiz olarak izlenebiliyor. Ayrıca binlerce film içerisinden kirala izle özelliği sayesinde filmleri kiralayıp izleyebilirsiniz. Tivibu programı windows işletim sistemlerinin hepsinde de desteklemesi ise kullanıcılar tarafından büyük beğeni sağlıyor. Sizlerde tivibu’yu bilgisayarınıza indirdikten sonra göreceksiniz ki anlatılanda daha çok özelliği bulunmaktadır.

Windows xp, vista , 7 için TTNET tivibu indirmek için tıklayın.
Windows 8 için TTNET tivibu indirmek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları