Vdownloader

Teknoloji bizi öyle bir duruma sürükledi ki, artık istediğimiz her şeyi yapma, istediğimiz her müziği dinleme, her programa sahip olma ve çok...

Vdownloader
Eklenme Tarihi: 4 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 692

Teknoloji bizi öyle bir duruma sürükledi ki, artık istediğimiz her şeyi yapma, istediğimiz her müziği dinleme, her programa sahip olma ve çok daha fazlasını kolaylıkla hayata geçirebilir hale geldik. Bir dönem kaset dolduran, radyo dinlediği müziği kayıt ederek kendine saklayan çocuklar, bugünün gençleri olarak internet üzerinden dinledikleri müzikleri bilgisayarlarına indirir hale geldiler. Örneğin, milyonlarca tık alarak her geçen gün daha da büyüyen YouTube ya da benzer video siteleri, bu konuda kaynak site durumunda kullanılmaya başlandı. Dileyen herkes bu platformdan istediği müziği ya da videoyu izleyip dinlerken, kimileri ise özel arşivine almak için bu tür videoları indirme niyeti ile çeşitli programlara sarıldı. Vdownloader, bu konuda başı çeken video indirme ve dönüştürme programlarından bir tanesi oldu.

vdownloader-03-700x525

Vdownloader sayesinde, izlediğiniz bir videoyu rahat bir şekilde bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Videoları ister tekil olarak, ister çoğul olarak indirmeniz de mümkün hale geliyor. Bu sayede hem zamandan kazanıyorsunuz, hem de amacınıza daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşıyorsunuz. Bu durum her açıdan sizin için bir kazanç oluyor.

Vdownloader programı yalnızca video indirmekle kalmıyor, aynı zamanda indirilen videoları çeşitli uzantılara da dönüştürebiliyor. İndirdiğiniz videoyu MP3 formatında da saklayarak yalnızca dinlemek ve ses dosyasından faydalanmak maksatlı da kullanabilmeniz, Vdownloader sayesinde mümkün bir hale geliyor.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.