Gom Player indir

Günümüzde bilgisayar kullanıcıları tarafından en yaygın kullanılan video oynatıcı programlarından biridir gom player. Altyazı oynatmada...

Gom Player indir
Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 1.713

Günümüzde bilgisayar kullanıcıları tarafından en yaygın kullanılan video oynatıcı programlarından biridir gom player. Altyazı oynatmada sağladığı kolaylık ve ücretsiz bir program olması ayrıca gelişmiş bir çok özellikleriyle bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir.Genel olarak bilgisayarlarımızda ses dosyalarını winamp ve Windows Media Player gibi programlarla çalıştırırız.Ancak gom playerı kurduktan sonra vermiş olduğu kolaylık ve pratik kullanımından dolayı vazgeçemeyeceksiniz .Kendi adıma konuşmak gerekirse, gom player çok başarılı bir program olarak gördüm.Bu yüzden sizlerle bu yazımı paylaşmak istedim.
Gom Player Full Türkçe indir özelliklerine gelecek olursak.AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 gibi video dosyalarını açabilirsiniz, altyazı özeliiklerini destekler uygun olmasa bile manuel değiştirebilirsiniz,bozuk AVI dosyalarını oynatabilirsiniz, indirdiğiniz video dosyası yarıda kesilse bile indirdiğiniz kısma kadar olan yeri izleyebilirsiniz ve bilgisayarınızın performansına göre çalışır yani bilgisayarınızda yaşadığınız herhangi bir zorlama esnasında video kalitesini düşürerek videoyu rahatlıkla izleme imkanı vermektedir.

Gom Player 1 Gom Player 2 Gom Player 3

 

Gom player indirme işlemini başlatmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.