Otobüs Sürme Oyunu indir

Bus Driver, bir otobüs sürme oyunudur.Oldukça başarılı bir simülasyon oyunu olan bus driver oyununu oynarken saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacak ve tam bir görev adamı haline dönüşeceksiniz.Otobüs sürerken trafik kurallarına uymanız, aşırı hız yapmamız müşteri memnuniyeti açısından çok önemli , nedir bu müşteri dediğinizi duyar gibiyim 🙂 . Otobüsünüzün içerisinde yolcularınız da var ne kadar çok dikkatli araç kullanılırsanız , trafik ışıklarına ve diğer trafik kurallarına uygun davranırsanız teslimat sonrası o kadar çok para kazanırsınız. Otobüs sürme oyunu bus driver’da 2 çeşit mekan bulunmaktadır;  isterseniz şehiriçi çalışabilir,  isterseniz şehir dışında seyahat yapabilirsiniz. Ehliyet almak isteyen sürücü adayları içinde trafiğe alışmak ve trafik kurallarını uygulamak için oldukça başarılı ve eğitici bir oyun. Otobüs Sürme Oyunu Bus Driver videosu Otobüs Sürme Oyunu  bus driver indirme işlemini başlatmak için tıklayın.

Otobüs Sürme Oyunu indir

Bus Driver, bir otobüs sürme oyunudur.Oldukça başarılı bir simülasyon oyunu olan bus driver oyununu oynarken saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacak ve tam bir görev adamı haline dönüşeceksiniz.Otobüs sürerken trafik kurallarına uymanız, aşırı hız yapmamız müşteri memnuniyeti açısından çok önemli , nedir bu müşteri dediğinizi duyar gibiyim 🙂 . Otobüsünüzün içerisinde yolcularınız da var ne kadar çok dikkatli araç kullanılırsanız , trafik ışıklarına ve diğer trafik kurallarına uygun davranırsanız teslimat sonrası o kadar çok para kazanırsınız. Otobüs sürme oyunu bus driver’da 2 çeşit mekan bulunmaktadır;  isterseniz şehiriçi çalışabilir,  isterseniz şehir dışında seyahat yapabilirsiniz. Ehliyet almak isteyen sürücü adayları içinde trafiğe alışmak ve trafik kurallarını uygulamak için oldukça başarılı ve eğitici bir oyun.

Otobüs Sürme Oyunu Bus Driver videosu

Otobüs Sürme Oyunu indir 3 Otobüs Sürme Oyunu indir 4 Otobüs Sürme Oyunu indir 5 Otobüs Sürme Oyunu indir Otobüs Sürme Oyunu indir2

Otobüs Sürme Oyunu  bus driver indirme işlemini başlatmak için tıklayın.

Benzer Yazılar

Pubg Mobil Bilgisayarda Ücretsiz Nasıl Oynanır

2017-2018 yılının en çok oynanan oyunlarından olan Playerunknown’s Battlegrounds bilgisayar sürümünden sonra pubg mobil sürümüyle artık telefon ve tabletlerden oynamak  artık mümkün. Pubg Mobil oyununu telefondan oynayamayan bir çok kullanıcı pubg’nin pc sürümü yerine pubg mobil uygulamasını bilgisayardan oynamak için bluestacks tarzı programlar aracılığıyla oyuna girmektedir. Ancak biz size bu programların dışında daha kullanışlı bir windows programından bahsedeceğiz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda pubg mobil oynamak Tencent Gaming Buddy sayesinde mümkün. Tencent Gaming Buddy sayesinde telefon ve tabletler de yaşamış olduğunuz grafik ve lag sorunları yaşamayacak ve daha keyifli bir oyun oynayacaksınız. Üstelik Tencent Gaming Buddy sayesinde pubg mobil’e gelen bütün güncellemeleri de indirebileceksiniz. Sizde hemen ücretsiz olarak Tencent Gaming Buddy programını indirin ve pubg mobil keyfini bilgisayarınızda yaşayın.

Halo: Spartan Assault

Halo serisi uzun bir süredir farklı varyasyonları ile oyun severlerin gündemini meşgul ediyor. Burada asıl önemli olan nokta ise, Halo serisinin genel olarak birbirine benzemiş olmasının eleştirileri konuşulurken, Halo: Spartan Assault versiyonu ile shooter tarzı bir oyuna evrilmiş olmasıyla çok fazla destekçinin ortaya çıkması oldu. Yani oyun, Halo serisine bambaşka bir heyecan katarak bir çatışma havasını yakaladı ve aksiyon oyunu sevenlere nefis bir shooter tarzı oyun kazandırdı. Oyundaki görsel efektler, silah çeşitleri, ses düzenleri ve diğer parametreler oldukça keyifli. Oyuncular oyuna artık daha sıkı bağlılar. Bundan sonra da Halo: Spartan Assault oyunu ile farklı atmosferin sürdürüleceği düşünülüyor.

LEGO Hero Factory Brain Attack

LEGO oyuncaklarını hepimiz çok iyi biliyoruz. İlk başlarda daha basit ve daha sabit karakterli oyuncaklar olarak oynadığımız bu malzemeler, zaman içinde farklı ve değişik kahramanlara da dönüştüler. En nihayetinde ise ortaya, bu kahramanların giriştiği maceraları konu alan LEGO Hero Factory Brain Attack gibi harika bir oyun çıktı. Oyunu her yaştan insan rahatlıkla oynayabiliyor. Geçmişinde Legolar ile sürekli oynamış bir nesilseniz eğer, oyunun görselliği sizi daha çok vuruyor. Tüm o müthiş kahramanları aslında çocuğunuz gibi hissediyorsunuz. Bu nedenle de oyun sizi daha çok sarıyor. Şimdi siz de LEGO Hero Factory Brain Attack oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.  

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele