Pes 2015 Türkçe dil dosyası indir

Pes 2015 pc geçtiğimiz haftalarda çıktı. Pes 2015 pc versiyonunda kullanıcıları şaşırtan KONAMI firması bu sefer oyunu Türkçe dil destekli...

Pes 2015 Türkçe dil dosyası indir
Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 29.385

Pes 2015 pc geçtiğimiz haftalarda çıktı. Pes 2015 pc versiyonunda kullanıcıları şaşırtan KONAMI firması bu sefer oyunu Türkçe dil destekli olarak piyasaya sürdü. Tabi ki oyunun dvd’sini alanlar için geçerli bir durum bu. Ancak oyunu online olarak satın alan kullanıcılar Türkçe dil desteğinden yararlanamadılar. Pes 2015 oyunu İngilizce olanlar için pes 2015 Türkçe versiyonundaki dil dosyasını indirmek için tıklayın.

Bu arada hatırlatmakta fayda bu indirmiş olduğunuz dil dosyası herhangi bir Türkçe yama değildir, yani program ile kurulum gerektirmez sadece Türkçe dil dosyasıdır. Türkçe Dil dosyası manuel kurulum işlemi için Pro Evolution Soccer 2015 içerisinde bulunan Data klasörünü kopyalayın ve oyunun kurulu olduğu dizindeki Pro Evolution Soccer 2015 klasörünün içine yapıştırın. Daha sonra  oyuna giriş yapın ve ana menüde “extras” bölümününe daha sonra “system settings” bölümüne girip en altta bulunan “Language Settings”  kısmına giriş yapıp dili Türkçe olarak seçtikten sonra Pes 2015 oyunu %100 Türkçe olacaktır.

  1. PC DE UYGULAMAYI TAMAMLADIM FAKAT OYUN ACILMIYOR. KOPYALADIĞIM DOSYAYI OYUNUN KURULU OLDUGU DOSYADAN SILDIGIM ZAMAN OYUN ACILIYOR.BU SORUNLA ILGILI YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

  2. Umut bey, bu pes 2015 Türkçe dil dosya orjinal bir Türkçe dil dosyasıdır. Eğer illegal yollarla pes 2015 edinmişseniz dosyalarınız uyumlu olmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.