Hizliarama.com nasıl kaldırılır ? işte çözümü

Hizliarama.com yandex'in altyapısını kullanarak belli başlı siteleri sisteminde bulunduran bir filtrelenmiş arama motorudur. Hizliarama.com genelde...

Hizliarama.com nasıl kaldırılır ? işte çözümü
Eklenme Tarihi: 8 Kasım 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 1.184

Hizliarama.com yandex’in altyapısını kullanarak belli başlı siteleri sisteminde bulunduran bir filtrelenmiş arama motorudur. Hizliarama.com genelde bir program yüklediğinizde programın sponsoru hızlı arama sitesi olduğu için tarayıcınıza sizin verdiğiniz izinler doğrultusunda müdahale ederek ana sayfanızı değiştirebilir. Artık hizliarama.com kurtulmak ve ana sayfanızı değiştirmek istiyorsanız bunun için 2 farklı yöntem bulunmaktadır. Gelin birlikte hizliarama.com nasıl kaldırılır ? ana sayfa nasıl değiştirilir ? bakalım ;

hizliarama.com kaldırma yöntemleri

1. Yöntem Öncelik hangi tarayıcıyı kullanmak istiyorsanız o programa giriş yapın biz internet explorer için örnek anlatım yapacağız.

hizliarama.com internet explorer kaldırma

 

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi sağ üst kısımdaki ayarlar simgesine tıklıyoruz. Daha sonra internet seçeneklerine giriş yapıyoruz. Aşağıdaki gibi bir pencere açılacak bu pencerede hizliarama.com yazan yere hangi siteyi ana sayfanız yapmak istiyorsanız onu yazıp daha sonra uygula ve tamam butonlarına basarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

hizliarama.com nasıl kaldırılır

 

2.Yöntem yukarıda anlatılan 1.yöntemi denediğiniz halde ana sayfanız hizliarama.com’dan kurtulamadıysa 2.yönteme geçiş yapabilirsiniz. masaüstündeki hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız onun üzerine gelip mouse ile sağ tuş tıklayarak özellikleri seçin. Aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa açılacak bu sayfada kısayol sekmesine tıklayıp hedef kısmında hizliarama.com bölümü silip uygula ve tamam butonlarına tıklayarak işlemi tamamlıyoruz.

hizliarama.com virüsü nasıl kaldırılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.