5.Sınıf tüm dersleri elektronik kitap indir

5.sınıfta alınan bütün dersleri konu alan elektronik kitap bilden bilgisayar tarafından çıkartıldı. 5.sınıf tüm dersler e-kitabı sayesinde okulda aldığınız dersleri, konu anlatımları bilgisayarınızdan takip edebilir, derslerinizi daha iyi pekiştirebilir ve anlamadığınız 5.sınıf derslerini e-kitap yazılımına bakarak daha iyi kavrayabilirsiniz.   5.sınıf tüm dersler programı içerisinde aşağıdaki dersler bulunmaktadır. Türkçe ders konuları : Biray ve toplum, Atatürk, Sağlık ve Çevre, Yenilikler ve Gelişmeler, Güzel Sanatlar, Değerlerimiz, Doğal Afetler, Güzel Ülkem Türkiyem. Matematik ders konuları : Geometrik şekiller, kesirler, ondalık kesirlerin dünyası, Geometrik Çizimler, Hayatımızdaki Sayılar, Çarpma, Bölme. Fen ve Teknoloji ders konuları : Vücudumuz Bilmecesini Çözelim, Maddenin Değişmesi ve Tanınması, Yaşamımızdaki Elektrik, Dünya Güneş ve Ay, Canlılar Dünyasını Gezelim ve Tanıyalım, Işık ve Ses. Sosyal Bilgiler ders konuları : Haklarımı Öğreniyorum, Adım Adım Türkiye, Bölgemizi Tanıyalım, Ürettiklerimiz, Gerçekleşen Düşler, Toplum İçin Çalışanlar, Bir Ülke Bir Bayrak, Hepimizin Dünyası. 5.sınıf tüm dersleri indirmek için tıklayın.

5.Sınıf tüm dersleri elektronik kitap indir

5.sınıfta alınan bütün dersleri konu alan elektronik kitap bilden bilgisayar tarafından çıkartıldı. 5.sınıf tüm dersler e-kitabı sayesinde okulda aldığınız dersleri, konu anlatımları bilgisayarınızdan takip edebilir, derslerinizi daha iyi pekiştirebilir ve anlamadığınız 5.sınıf derslerini e-kitap yazılımına bakarak daha iyi kavrayabilirsiniz.

 

5.sınıf tüm dersler programı içerisinde aşağıdaki dersler bulunmaktadır.

Türkçe ders konuları : Biray ve toplum, Atatürk, Sağlık ve Çevre, Yenilikler ve Gelişmeler, Güzel Sanatlar, Değerlerimiz, Doğal Afetler, Güzel Ülkem Türkiyem.

Matematik ders konuları : Geometrik şekiller, kesirler, ondalık kesirlerin dünyası, Geometrik Çizimler, Hayatımızdaki Sayılar, Çarpma, Bölme.

Fen ve Teknoloji ders konuları : Vücudumuz Bilmecesini Çözelim, Maddenin Değişmesi ve Tanınması, Yaşamımızdaki Elektrik, Dünya Güneş ve Ay, Canlılar Dünyasını Gezelim ve Tanıyalım, Işık ve Ses.

Sosyal Bilgiler ders konuları : Haklarımı Öğreniyorum, Adım Adım Türkiye, Bölgemizi Tanıyalım, Ürettiklerimiz, Gerçekleşen Düşler, Toplum İçin Çalışanlar, Bir Ülke Bir Bayrak, Hepimizin Dünyası.

5.sınıf tüm dersleri indirmek için tıklayın.

Benzer Yazılar

HUK401U – vergi hukuku soru ve cevapları

E-Kitap 10 yıl önce

Açık öğretim fakültesinde okuyanlar ve HUK401U  kodlu vergi hukuku dersini alanlar için 2013-2014 ve 2012-2013 güz dönemi ara sınav ve final sınavında çıkmış olan soruları cevaplarıyla birlikte sizin için e-kitap haline getirdik.  HUK401U – vergi hukuku soru ve cevaplarını indirmek için tıklayın.

3.Sınıf Hayat Bilgisi Öğretmen Kılavuz ve Öğrenci Çalışma Kitabı

E-Kitap 10 yıl önce

3.Sınıfta okuyan öğrenciler ve 3.sınıfa eğitim veren öğretmenler için 3.sınıf hayat bilgisi öğretmen kılavuz ve öğrenci çalışma kitaplarını indirerek derslerinizde daha çok başarılı olabilir ve aradığınız soruların cevaplarını e-kitaplarda bulabilirsiniz. 3. Sınıf hayat bilgisi öğretmen kılavuz ve öğrenci çalışma kitabını indirmek için tıklayın.

7.Sınıf Türkçe Öğretmen Kılavuz ve Öğrenci Çalışma Kitabı

E-Kitap 10 yıl önce

7.Sınıfta okuyan öğrenciler ve 7.sınıfa eğitim veren öğretmenler için 7.sınıf Türkçe öğretmen kılavuz ve öğrenci çalışma kitaplarını indirerek derslerinizde daha çok başarılı olabilir ve aradığınız soruların cevaplarını e-kitaplarda bulabilirsiniz. 7. Sınıf Türkçe öğretmen kılavuz ve öğrenci çalışma kitabını indirmek için tıklayın.

8 Yorum

 • moscow223 20 Mayıs 2015

  bu nasıl çalışıyor

 • ercan 22 Eylül 2015

  bende indirdim

 • apk indir 11 Temmuz 2016

  paylaşımınız çok güzel teşekkür ederim sitenizdeki farklı birkaç makaleye daha baktım gerçekten özenerek yazıyorsunuz.benimde indirking.com adında sitem var zamanınız olursa siteme beklerim 🙂

 • gh 29 Ekim 2016

  nasıl

 • gh 29 Ekim 2016

  bu nasıl güzel mi

 • DERSTEYİZ 5 Şubat 2017

  Demomu

 • DERSTEYİZ 5 Şubat 2017

  Demo mu bilen var mi

 • enes baba 3 Aralık 2017

  apk indİrmek yokmu yaaaaaaa

Yorum Yaz

Rastgele
Verified by MonsterInsights