MiniTool Mobile Recovery For Android

Yanlışlıkla silinen ya da bilinçlice ortadan kaldırılıp daha sonrasında ihtiyaç duyulan dosyalar… Elbette hepimizin başına en az bir kez...

MiniTool Mobile Recovery For Android
Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2017 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 802 views

Yanlışlıkla silinen ya da bilinçlice ortadan kaldırılıp daha sonrasında ihtiyaç duyulan dosyalar… Elbette hepimizin başına en az bir kez böyle bir durum gelmiştir. Yer kapladığını, cihazımızın hızını azalttığını ve işleyişini engellediğini düşünerek sildiğimiz fakat daha sonra aslında silmememiz gerektiğiniz anladığımız dosyalarımız birçok kez başa bela olur. İşte böyle bir durumda zamanı geri sarıp sildiğimiz, ortadan kaldırdığımız dosyaları geri alabilmemiz mümkün değil. Fakat bu işi bir program uygulaması ile halletmek mümkün.
MiniTool Mobile Recovery for Android, tamda bahsettiğimiz uygulamalardan birisi. MiniTool Mobile Recovery for Android, android cihazınızın hem SD kartından hem de dahili hafızasından silinen dosyaları geri alabilme yetisine sahip bir program. Program, bilgisayar üzerinden bağlanarak android cihazınızdan silinen dosyaları geri alabilmenize olanak sağlıyor. Sadece isteyerek sildiğiniz dosyalarınızda değil, veri transferi yaparken kopyaladığınız fakat o an için işletim sistemi hatasından kaynaklanan sebeplerle ya da cihazınızın ani kapanışıyla kaybettiğiniz ve kopyalayamadığınız dosyalarınızı da belirttiğimiz dosya kurtarıcısı MiniTool Mobile Recovery for Android ile geri alabilirsiniz.

SD kartta oluşan kayıplar için bir SD kart okuyucu kullanmanız gerekiyor. Bilgisayarınıza bağladığınız kart okuyucu sayesinde, kartınız önce taranıyor ve daha sonrasında silinmiş olan dosyalar bu program sayesinde ortaya çıkıyor. Cihazınızın dahili hafızasında bulunan veriler ise yine bilgisayar ortamına bağlanarak bulunabiliyor.
Dahili belleğinden sildiğiniz, fotoğraflar, video kayıtları, ses kayıtları, uygulama dosyaları, whatsapp yazışmaları, ekleri ve mesajları, çağrılar, rehber dökümleri ve daha bir çok dosyaya erişebiliyorsunuz. Aynı şekilde SD kartınızdan sildiğiniz fotoğraf, uygulama resimleri, ses ve video dosyalarınıza da ulaşabiliyor ve geri çağırım yapabiliyorsunuz. Kişisel hatalarınızdan ya da işletim sistemi açıklarından kaynaklanan hatalar ile silinmiş ve kaybedilmiş olan verilere yeniden kavuşmak bu kadar kolay.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları